Aleyna Tilki, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Simge’nin 19 Mayıs bayramı konserleri

Simge şarkılarıyla coşturdu!

Simge, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin 103. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Havsa Belediyesi’nin Terminal Alanı’nda konser verdi.

Havsa Belediyesi tarafından yapılan konser alanını dolduran 25 bini aşkın insan Simge’yi dinlemek için izdiham oluşturdu. Konserde dünden bugüne hit olmuş parçaları seslendiren Simge şarkılarıyla olduğu kadar güzelliği ile de göz doldurdu.

Şarkıları, sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken Simge, alanı dolduran binlerce hayranına iki saati aşkın bir süre boyunca birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza attı.

Hatay’da Aleyna Tilki fırtınası esti!

Aleyna Tilki, 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Hatay ‘da konser verdi. Binlerce hayranını coşturan Tilki, sahne performansıyla da tam not aldı.

19 Mayıs kutlamaları için Antakya EXPO Amfi Tiyatro’ da sahne alan Aleyna Tilki şarkılarını sevenleri ile birlikte söyledi. İzdiham yaşanan konserde, Aleyna Tilki’nin sahne performansı oldukça beğenildi. Sahnede kendisine dört dansçının eşlik ettiği konserde, Tilki dansları ve şarkıları ile büyük beğeni topladı.

İzdihamın yaşandığı konserinde Aleyna Tilki, sahne performansı ile kendisini dinleyenleri coşturdu.

Sosyal medya hesaplarından konserinden kesitler paylaşan Aleyna Tilki, “Teşekkürler Hatay…Özleyeceğim sizi” notunu paylaştı. Aleyna Tilki’nin bu paylaşımı binlerce beğeni, yüzlerce yorum aldı.

Murat Boz konserinde izdiham..Murat Boz’un 19 Mayıs Konserinin Tüm Geliri Türk Eğitim Vakfı’na!

Samsun’da bağımsızlık ve Millî Mücadele ateşinin ilk adımının atıldığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Murat Boz, İstanbul Maltepe Miting Alanı’nda konser verdi.

Yaklaşık 5 sene önce Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile açtığı, maddi imkanı olmayan gençlere imkan sağlayan fonu “Murat Boz Fonu” na İstanbul Maltepe Miting Alanı’nda verdiği konserin gelirini bağışlayan sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken Murat Boz, alanı dolduran binlerce hayranına iki saati aşkın bir süre boyunca unutulmaz bir gece yaşattı.

İzdiham yaşanan konser alanını dolduran Murat Boz’un sevenleri sanatçının şarkılarına hep bir ağızdan gece boyu eşlik ettiler.

Gençler Oğuzhan Koç ile 19 Mayıs Coşkusunu yaşadı!

Türkiye’nin en iyi söz yazarı ve bestecileri arasında yer alan Oğuzhan Koç, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında ilk önce Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde ardından da İstanbul Bahçelievler Milli Egemenlik Parkında sevenleriyle unutulmaz konserler verdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında önceki akşam İstanbullularla Bahçelievler Milli Egemenlik Parkında buluşan Oğuzhan Koç şarkılarıyla binlerce gence iki saat boyunca coşkulu bir bayram yaşattı.

Dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuvarı, müthiş sahne enerjisi hem Kıbrıs’ta, hem de İstanbul’da konser alanını dolduran dinleyicisine unutulmaz bir müzik ziyafeti çeken Oğuzhan Koç, 20 Mayıs Bursa Karacabey Cumhuriyet Meydanı, 21 Mayıs Adana Stadyumu, 22 Mayıs Antakya Milli İrade Parkında konserlerine devam edecek.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

KORSAN TAŞIMACILIK VE FAHİŞ FİYATA 23 MİLYON 453 BİN LİRA CEZA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kurban Bayramı tatili öncesi ve tatil süresince Bakanlık olarak …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420