AFAD il müdürlüğünde durum değerlendirmesi yapıldı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın başkanlığında, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AFAD il Müdürü Osman Atsız ve ilgili birim temsilcilerinin katılması ile gerçekleşen Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İl Müdürlüğü değerlendirme toplantısı yapıldı.

Kayseri’de etkili olan yoğun kar yağışında ulaşım ve hizmetlerin aksamaması için azami gayret gösteren Başkan Büyükkılıç, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne ziyarette bulunarak durum değerlendirme toplantısında yer aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın katıldığı, AFAD İl Müdürlüğü’nde Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısına, AFAD İl Müdürü Osman Atsız ve yetkililer katıldı. AFAD İl Müdürlüğü’nde gerçekleşen toplantıda çalışmalar hakkında bilgi alan Büyükkılıç, alınan önlemlerle Kayseri’de ciddi bir sorun yaşanmadığını ifade ederek, karla mücadele çalışmalarının yetkili tüm kurumlarla koordineli olarak yürütüleceğini ifade etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

KOCASİNAN BELEDİYESİ, BİR HAFTADA 3 TESİSİN DAHA TEMELİNİ ATTI

KOCASİNAN, YUNUSEMRE’DE AİLE SAĞLIK MERKEZİ’NİN TEMELİNİ ATTI Kocasinan Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Yunusemre ’ye …