Ana Sayfa / Haberler / Magazin-Yaşam / Dünya döner açıldı  

Dünya döner açıldı  

Kayseri’nin tanınmış simalarından Aydın Taşkaraca ‘Lezzeti artırdık, fiyatı azalttık’ sloganı ile ‘Dünya Döner’in şubesi  Hunat  Hatun tramvay durağı karşısında hizmete açtı.  Dürüm, gram ve kilo ile et döner fiyatı dikkat çekti.

Aydın Taşkaraca açılış sonrası “Biz et üreticisiyiz.  Lezzetimiz ve doğallığımız Toroslarda bulunan çiftliklerimizde beslediğimiz hayvanlardan gelmektedir. Sağlıklı ve güvenilir olmamız, Avrupa standartlarında üretim yaptığımız bölgenin en büyük et entegre fabrikasından sağlanıyor.  Yaprak et dönerim 55-60 gramı 6, 95-100 gramı 8, 115-120 gramı 10, 145-150 gramı 12,  kilo ile 250 gramı 20, 500 gramı 40, 750 gramı 60, kilosu ise 80 liradan satıyoruz. Kayserimize ve herkese hayırlı uğurlu olsun. Lezzeti artırıp, fiyatı azaltarak bir ilkede imza attık” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Diş sıkma sorununa botoks tedavisi

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Gece farkında olmadan dişlerinizi sıkıyor ve sabah çene ağrısı ile mi …