Zeynep Bastık viral oldu, Bitexen Winterfest, Bülent Serttaş Artemis halı bayi toplantısında sahne alacak

Zeynep Bastık viral oldu

Zeynep Bastık\’ın magazin muhabirlerinin mikrofon ve kameralarına art arda teşekkür ettiği görüntülerden oluşan kolaj video sosyal medyada viral oldu.“Zeynep\’in muhabirlere olan tatlılığı\” notuyla defalarca paylaşılan video kısa sürede on binlerce kişi tarafından izlendi. Zeynep Bastık birçok ünlü ismin aksine habercilere saygılı duruşuyla biliniyor.

Bülent Serttaş Artemis Halı Bayi Toplantısında Sahne Alacak

Artemis’ten yola çıkarak yenilikçi ve zamansız ürünlerini tasarlayan Artemis Halı, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce bayisi ile Granada Luxury Belek Hotel’de bir araya gelecek. Artemis Halı’nın farklı renk ve tarzlarda tasarlanan yeni koleksiyon lansmanın yer alacağı bayi toplantısında, Türkiye’nin sevilen şarkıcısı Bülent Serttaş, 13 Şubat 2024 tarihinde sahne alacak.

Serildiği her yere yakışacağını ve her eve güzellik katacağını “Güzel, Her Yerde Güzel.” sloganıyla ifade eden Artemis Halı, bayileri ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. Antalya Granada Luxury Belek Hotel’de gerçekleşecek bayi toplantısında markanın farklı renk ve tarzlarda tasarlanan yeni ürünlerinin lansmanı gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında Türkiye’nin sevilen şarkıcısı Bülent Serttaş, 13 Şubat 2024 tarihinde özel sahne performansı olacak. Bülent Serttaş’ın müzikle dolu performansı katılımcılara keyifli bir akşam yaşatacak.

5000 genç Bitexen Winterfest’in ilk haftasında Uludağ’a akın etti!

Uludağ’ın eşsiz atmosferinde, Simge, Motive ve Ayla Balyemez’in muhteşem performanslarıyla festival, üçüncü gününe bomba gibi bir giriş yaptı.

3. gününü geride bırakan festival, Ayla Balyemez ile start verdiği yolculuğuna, Simge ve Motive konserleriyle devam ederek festival katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı. Serkan Yuluk, Davut Şimşek, Levent Özbay ve Lapstekin’in de sahne aldığı, festivalin kalbi olan VIBE sahnesinde, sanatçılar en sevilen parçalarıyla hayranlarına unutulmaz bir deneyim sundu. VIBE ile birlikte festivalin ana merkezlerinden biri haline gelen After-Ski partilerinde ise SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu, enerjik sahneleriyle festivale renk katmaya devam ediyor.

VIBE performanslarının ardından eğlenceye mola vermeyen Bitexen Winterfest, +1 sponsorluğunda gerçekleştirdiği Gecenin Xtra’sı ve Malt Oda Partileri ile günün ilk ışıklarına dek müzik ve eğlenceyi festival katılımcılarıyla buluşturuyor.

14 Şubat’a kadar devam edecek Bitexen Winterfest, Sefo, Madrigal, KÖFN, Mert Demir, Arem&Arman, Reckol (DJ Live), Sude, Simge Eğrilmez, Hera, Cielo, Caner Üzülmez, Taykunku, Yosi Gabay, Birand, Samih ve Alper Levi’nin benzersiz performanslarına ev sahipliği yapacak.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Türk Kızılayı Kayseri şubesi Kurban bağışı alımlarına devam ediyor

Gelenekselleşen vekâletle kurban kesim kampanyasına devam eden Türk Kızılay Kayseri Şube başkanı  Cafer Beydilli, kurban …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420