Yücel’den, Çağan’a ‘hayırlı olsun’

İyi Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi, Mazhar Polat Ve İyi Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Yücel, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yücel, burada yaptığı konuşmada, “federasyon başkanı olmanız kayseri için bir kazanç” dedi.

İyi Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Yücel ve iyi Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi, Mazhar Polat, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağanı ziyaret etti. Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkan Yardımcıları Murat Gencer ve Ersan Dağdeviren ile Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Korkmazyürek’te yer aldı.

İyi Parti Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Yücel, gecikmeli bir ziyaret gerçekleştirdikleri belirterek, tüm Yozgatlıları nezdiniz de tebrik ediyor ve sizlere de başarılar diliyoruz. Kayseri’de yoğun bir yozgatlı hemşehrimiz yaşıyor. Sorunsuz yaşadığımız hemşehrilerimiz olduğunu biliyoruz. Aeslına bakarsanız yozgatlı demek te istemiyoruz. Artık onlarda Kayserili olmuşlar ama geldikleri yeri, doğdukları toprakları unutmamaları adına dönemsel olarak hazırlatılması gerekir. Böylesine bir görevi seçilmiş olmanız, bana göre yozgatlı olarak, kayseri insanı ile sıcak bir ilişki yaşan kişi olarak federasyon başkanı olmanız kayseri için bir kazanç. İnşallah bu ilişkileri daha önce de toplumda iyi götürmüştünüz, federasyon başkanı olarak ta kayseriye bu anlamda bir mesaj verdiniz ve bizlerde bu mesajları aldık. Küyseri’de yaşayan tüm Yozgatlıları kardeşyimiz hemşxehrimiz olarak kabul ediyoruz. Bu vesile ile sizleri tebrik ederek görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’da, hem Meclis Üyesi Kazım Yücel hem de İyi Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi Mazhar Polat’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “sahada ki çalışmalarınızı takip ediyoruz. Meclis üyeliğinizin yanısıra kayseri halkının sorunlarını gündeme getirerek, şehrin dinamiklerini de herekete geçiriyorsunuz. Kocasinan belgesinde yaşayan çok sayıda Yozgatlı hemşehrimiz var. İnşallah önümüzdeki süreçte sizlerle birlikte hemşehrilerimizi ziyaret ederek çaylarını içmek isteriz. Önümüzdeki süreçte bizlerin sizlere, sizlerin de bizlere yönelik faydalı çalışmalar yapacağız. Ziyaretinizden ötürü bir kez daha sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Özhaseki, Büyükkılıç ve Yalçın’dan Çağan’a ‘hayırlı olsun’

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’a tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Yerel …