YOZGATLILAR FEDERASYONU AJANS VE GAZETELERE ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN KGC BAŞKANI METİN KÖSEDAĞ’A ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki Kayseri’de yayın hayatını sürdüren yerel gazetelerin genel yayın yönetmenlerine teşekkür ziyaretinde bulundu. Kendilerine verdikleri destekten dolayı gazeteci meslektaşlarına teşekkür eden Çağan, Yozgat’ın yöresel ürünlerinden olan parmak çöreği ve kavurga ikramında bulundu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri Koray Can, Ersan Dağdeviren, Yusuf  Korkmazyürek, ve Dursun Açıkyürek, basın kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini yerel gazetelerin genel yayın yönetmenleri ile sürdürdü. Federasyon yönetimi ilk olarak, Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ’ı ziyaret etti.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN KGC BAŞKANI METİN KÖSEDAĞ’A ZİYARET

Ziyarette konuşan Anadolu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Kösedağ biz öncelikle meslektaşız. Daha sonra STK yız. STK’ların görevi de üyeleri ve memlekete yararlı olan işler üretmektir. Bu anlamda faaliyetlerinizi görmek beni son derece mutlu ediyor. Bu faaliyetlerinize bizlerde elimizden geldiğince stunlarımızda yer vermeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte iş birliği içerisinde olmayı istiyoruz.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise yapmış oldukları faaliyetlerin kamoyuna duyurulması adına verdikleri destekten dolayı Kösedağ’a teşekkür ederek, “Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmaları bundan sonra da devam ettireceğiz. Bu ziyaret vesilesi ile sizlere teşekkür ederken, yöresel değerlerimizden olan parmak çöreği ve kavurgamızı ikram etmek istiyoruz. Sıcak ev sahipliğinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN GAZETE KAYSERİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ SÖNMEZ’E ZİYARET

Federasyon yönetimi daha sonra Gazete Kayseri Genel Yayın Yönetmeni Metin Sönmez’i ziyaret etti. Federasyon çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydeden Sönmez, “Federasyonu kağıt üzerinde bırakmadan sosyal kültürel sanayi ticaret her anlamda iki kentin çıkarları için ciddi bir uğraş içerisinde olduğunuzu görüyoruz. Bunlar şehirlerin özellikle iç anadoluda iki komşu kentin sanayi ticaretinin gelişmesi ve kültürel manada yaptıklarınız takdire şayan. Elbette stünlarımızda yer alıyor ve almaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise, gazete Kayseri’nin haber noktasında kendilerine sürekli destek verdiğini belirterek teşekkür etti. Kayseri’de yayıncılık sektörünün iyi bir ivme kazandığının altını çizen Çağan, “Kayseri’de düzeyli bir yayıncılık devam ediyor. Sorunların çözümü noktasında yapılan haberlerin etkili olduğunu görüyoruz. Kayserimizdeki siyasiler ve önemli isimler birliktelikten memnun. Bizler Kayseri Yozgatlılar Federasyonu olarak faaliyetlerimizin haberlerde yer almasından mutlu oluyoruz. Yozgatta gerçekten çok önemli çalışmalar yapılıyor. Bunlardan birisi Fuat Oktay OSB. Bizler yaptığımız toplantı ve benzeri etkinliklerde Kayserili iş insanlarımızın orada yatırım yapmalarını ve yapacağı katkıları anlatıyoruz. Bizler bir federasyonuz sadece kültürel değil, ekonomik olarakta şehirlere yapacağı katkılara dönükte çalışmalar içerisindeyiz. Bu anlamda bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN AA BÖLGE MÜDÜRÜ ORHAN CANBULATEL’E ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki heyet, Kayseri’de faaliyet gösteren uluslararası haberajanslarının bölge müdürlerini ziyaret etti.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Koray Can, Ersan Dağdeviren, Yusuf Korkmazyürek ve Dursun Açıkyürek, ilk Olarak Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Orhan Canbulatel’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Canbulatel, Yozgat’ın sorumluluk sahalarından birisi olduğunu belirterek, “En aktif STK’lardan birisiniz çıktığınız bu yolda sizlere her türlü desteği vermeye hazırız, ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise Kayseri basının desteğinin her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek, “Bu vesile ile sizleri ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Bu vesile ile de yozgatımızın parmak çöreği ve kavurgasını da sizlere ikram etmek istedik. Bundan sonraki süreçte de desteklerinizin süreceğini biliyoruz” dedi.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN İHA BÖLGE MÜDÜRÜ CEM ATAKAN’A ZİYARET

Heyet daha sonra İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Cem Atakan ile biraraya geldi. Başkan Çağan ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Atakan, “Deniz beyle uzun yıllardır teşviki mesaimiz var. camaimızdan bildiğimiz bir isim. Deniz beyden önce değerli babası Mustafa Çağan bildiğimiz bir isim. Yozgatlıların tek bir çatı altında olması yörenizin gelenek ve göreneklerini yaşatmak ve problemlerin tek ağızdan gündeme getirilmesi önemli. Bu sebeple Kayseri de Yozgat ilinden olan hemşehrilerimizin sayısı azımsanmayacak kadar yüksek. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan’da seçildikları günden bu yana verdikleri desteklerden dolayı Atakan’a teşekkür ederek, “Hem bir meslektaşım olarak hemde bir STK olarak Kayseri’de yaşayan Yozgatlıların faaliyetlerini anlatmanın bir yolu da basındır. Bu manada sizlere teşekkür edelim istedik. Bu vesile ile Yozgatımızın yöresel ürünleri olan parmak çöreği ve kavurgasını ikram edelim istedik” diye konuştu.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU / BAŞKAN ÇAĞAN’DAN DHA BÖLGE MÜDÜRÜ OLCAY DÜZGÜN’E ZİYARET

Ziyaretler Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Olcay Düzgün ile devam etti. Ziyarette yaptığı konuşmada, Çağan ve yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür eden Düzgün, “Bizler de Demirören Haber Ajansı olarak, sizlere haber desteği vermeye devam edeceğiz. Sizlerin yanındayız” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise, Kayseri yozgatlılar federasyonu olarak seçildikleri günden bu yana gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Federasyon olarak Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz. Kültür-sanat, yöresel ürünlerini ve değerlerini anlatmaya çalışıyoruz. Bunuda fırsat bildik. Önümüzdeki süreçte farklı çalışmalarımız olacak. Bu programlara katılmanızdanda mutluluk duyoruz. Basın vazgeçilmez bir ses. Bu gün Kayseri’de ki yerel ve ulusal basın ile ajansları ziyaret ediyoruz. Kayserimizin Yozgat ile gönül köprüsü her zaman vardı. Ticaret köprüsünü de geliştirmek adına geçtiğimiz aylarda Fuat Oktay OSB ile ilgili farklı programlar yapmıştık ve bunun karşılığını görmeye başladık. Kayseri’de ki yatırımcılar bölgeye yatırım yapmaya başladı. Bunlarda mutluluk verici olduğunu söyledi. Biz bu sorumluluk bilinci ile çalışıloruz. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaların planladık. Katkılarınızı vereceğinize inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

ÇAĞAN’DAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MEHMET ERŞAN’A ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri kamu kurum ve kuruluşlara …

AVKON’dan ‘Dezenformasyon Yasası niçin çıkarıldı?

Avrasya Medya ve İletişim Konfederasyonu (AVKON) Genel Başkanı Şakir Gürel’in konuk olduğu Dezenformasyon Yasası niçin …