Yargıtay’a birinci başkanvekili Kayserili Albayrak seçildi

Yargıtay birinci başkanvekilliğine Kayserili 15. Hukuk dairesi üyesi Adem Albayrak seçildi. Başkanvekilliği için Albayrakla birlikte, birinci hukuk dairesi başkanı Hasan kaya, 8. Hukuk Dairesi başkanı Fahri Akçin ile katılmıştı. İkinci turda Akçin adaylıktan çekilmişti. 1963 doğumlu olan Ankara Hukuk Fakültesi mezunu Albayrak hakim adayı olarak mesleğede memleketi Kayseri’de başlamış, Hilvan, Niksar, Sorgun, Kızılcahamam’da hakimlik, Bakanlık idari ve mali işler tetkik hakimliği, Ankara hakimliği görevide yapmıştı. 2013’te Yargıtay üyeliğine seçilen Albayrak evli ve bir çocuk babası, çok sayıda kitabı ve makaleside bulunuyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

117’lik Zeliha Nine, ördüğü 115 çift yün çorabı Mehmetçiklere gönderdi, askerde karşılık verdi

Milli Savunma Bakanlığı sitesindeki habere göre; Yalova’nın Çiftlikköy ilçesinde yaşayan Zeliha Barlas, 100 yaşını aşkın …