Vali Günaydın’dan Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneğine ziyaret

Vali Şehmus Günaydın Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneğini ziyaret Etti

Dernek yetkilileri tarafından karşılanan Vali Günaydın ziyaret sırasında, Kapalı Kale Taraftarlar Derneğinin Kayserisporumuza vermiş oldukları centilmence desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kayserisporun başarısı için kenetlenmenin önemine değinen Vali Günaydın, “Kayserisporumuzun başarısı için küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, bugün olduğu gibi yarın da kenetlenmiş bir şekilde hareket etmeliyiz.” diye konuştu.

Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali de Vali Şehmus Günaydın’a Kayserispor’a vermiş olduğu büyük desteklerden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, günün anısına plaket takdiminde bulundu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Emniyet TDP’nin ‘İpeksi dokunuşla sokaktan madalyaya uzanan eller projesi’ sporcularından büyük başarı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğünce yürütülen İpeksi Dokunuşla Sokaktan Madalyaya …