Vali Gökmen Çiçek Pınarbaşı ve Sarız İlçelerinde Ziyaretlerde Bulundu

Vali Gökmen Çiçek programları kapsamında Pınarbaşı ve Sarız ilçelerini ziyaret ederek, ilçelerin genel durumlarını yerinde öğrendi.

İlk ziyaretini Pınarbaşı Kaymakamlığına yapan Vali Gökmen Çiçek, Kaymakam İbrahim Gökmen’den ilçenin ekonomi, tarih, kültür, sağlık ve eğitim alanlarında genel durumuna dair bilgi aldı.

Vali Çiçek programın devamında Yenicami Kuran Kursu 4-6 yaş grup öğrencilerini ziyaret etti. Kuran Kursundaki öğrencilerin okudukları duaları dinleyen Vali Çiçek, Kuran Kursunun eksikliklerinin giderilmesi için yetkililere gerekli talimatları verdi.

Pınarbaşı Belediye Başkanlığını Ziyaret Etti

Daha sonra Pınarbaşı Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ‘dan bugüne dek yaptığı çalışmalar ve diğer projeleri hakkında bilgiler aldı. Belediye’de kendisine ikram edilen ve Pınarbaşı’nda üretilen Çerkez peynirinin tadına bakan Vali Çiçek, ilçenin en önemli ekonomik ve kültürel değerlerinden olan Çerkez peynirinin üretim aşaması ile ilgili üreticilerden bilgi aldı.

Şehidimiz Sezer Güneş’in ailesini Ziyaret Etti

1996 yılında Diyarbakır ili Lice ilçesinde iç güvenlik harekâtı sırasında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Sezer Güneş’in ailesini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, “Sizler bize Şehidimizin emanetisiniz, her zaman yanınızda olacağız. İnşallah Şehidimizin şefaatine nail oluruz.” dedi.

Buradaki programını noktalayan Vali Gökmen Çiçek, Sarız ilçesine geçti.

-SARIZ ZİYARETİ

Programı kapsamında Sarız Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Kaymakam Vekili İsmail Şanal’dan ilçenin sağlık, eğitim, spor, asayiş ve diğer konularda genel durumuna dair bilgiler aldı.

Sarız Belediye Başkanlığını Ziyaret Etti

Ardından Sarız Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Baki Bayrak’tan bugüne dek ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Burada mahalle muhtarlarının ve vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek, sorunların çözümü noktasında gerekli talimatları verdi.

Şehidimiz Ali Örnek’in ailesini Ziyaret Etti

2009 yılında İstanbul ili Tuzla ilçesinde görev yaptığı esnada trafik kazası sonucunda şehit olan Ali Örnek’in ailesini ziyaret eden Vali Çiçek, “Size olan minnettarlığımızı hangi kelimelerle ifade edeceğimi bilmiyorum. Sizler başımızın tacısınız.” dedi.
Vali Gökmen Çiçek’in ziyaretlerinde Vali Yardımcıları Abdullah Kalkan ve Mehmet Sadık Tunç eşlik etti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

ERÜ Rektörü Kayseri Lisesi’nde, Büyükkılıç, Üniversiteli Gençlerle, Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplandı, Rektör Filistin’le Dayanışma Platformunu Ziyaret etti, Dorak Holding Kariyer Buluşması, NNYÜ’de May Fest etkinliği

Rektör Prof. Dr. Altun, Kayseri Lisesi’nde  Öğrenciler ile Bir Araya Geldi Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420