Uzunluoğlu: Pınarbaşı hak ettiği yere gelecek

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, “Belediyelerin varlık sebebi, vatandaşa hizmet etmek, onları mutlu etmektir” dedi. Uzunluoğlu, İlçelerinde hayatı güzelleştirmek için ellerinden gelen her türlü çabayı gösterdiklerini söyledi.

Açıklamasında; “Vatandaşımızın beklentilerine kulak verip onların istekleri doğrultusunda hizmetler üretmek, hayatı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Menduh Uzunluoğlu, “Bunu yaparken de çalışmalarımızı mümkün olan en hızlı şekilde ve en az rahatsızlık vererek yapma gayretindeyiz. Milletimize her zaman olduğu gibi bu sıkıntılı günlerde de en güzel şekilde hizmet etmenin, hizmet götürmenin çabası içindeyiz. Biz belediye olarak ekibimizle  hayatı güzelleştirmek için çalışıyoruz . İnşallah hemşerilerimizde  bu yaptığımız hizmetlerden mutlu olurlar. Zaten varlık sebebimiz onların mutluluğu ve milletimizin rızasını kazanmaktır. Çünkü bizim inancımıza göre milletin rızasını kazandığınızda Allah’ın rızası da kazanılır. Dolayısıyla vatandaşımız  inşallah bu hizmetlerimizden memnun ve mutlu olurlar. Biz söz verdik ve inandık. İnşallah güzel İlçemiz Pınarbaşı’mızı hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

İl Hıfzısıhha ‘Lunapark ve Tematik Parklarda Uygulanacak tedbirleri’ni açıkladı

İl Hıfzıssıhha Kurulu 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 23. maddesine    istinaden , Çin Halk Cumhuriyeti’nde …