Talas, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi belediye haberleri

“KAYSERİ’DE BİR NUMARA TALAS BELEDİYESİ”

Talas Belediyesi’nin Reşadiye Mahallesindeki eski stat yerinde yaptığı kurban satış ve kesim alanı besicilerden ve vatandaşlardan tam not aldı.

İçerisinde hijyenik koşullarda büyükbaş ve küçükbaş için oluşturulan kesim bölümlerinden güneşliğe, çit ve otlaklardan su, lavabo ve mescid gibi sosyal donatılara kadar her şeyin düşünüldüğü Talas Belediyesi Reşadiye Kurban Pazarı herkesin beğenisini kazandı.

Bayrama sayılı günler kala hareketliliğin arttığı Reşadiye Kurban Pazarı’na kurbanlık küçükbaş alışverişi için gelen İbrahim Tokpınar, “Pazar yerinden memnunuz. Yerleşimi güzel. Büyük bir hizmet yapılmış. Daha öncede burada kestik. Yine memnunuz. Belediye başkanımıza teşekkür ederiz.” dedi.

“TEK TİP ÇADIR VE KALİTE”

Küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık satıcısı İsmail Bayırbaş da, alandaki hizmetlerden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Talas Belediyesine teşekkür ederim. Her sene herkes farklı bir renkte çadır getiriyordu ama artık burada yapılan tek tip çadır ile kaliteli oldu. ortam nezih olmuş. Mustafa Yalçın başkana bu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

“MÜKEMMEL BİR YER”

Bir diğer satıcı Yunus Canıpek ise, “Gerçekten çok mükemmel bir yer. Yani Kayseri’de bir tane Talas. Buradan başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

“BELEDİYEMİZDEN ÇOK MEMNUNUZ”

Bir başka besici Enver Çalışkan, kesim ve satış alanından duyduğu memnuniyeti belirterek başta Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın olmak üzere bütün görevlilere teşekkür etti.

BAŞKAN ÖZDOĞAN, “İLÇEMİZE VE ESNAFIMIZA YENİ TİCARET ALANLARI KAZANDIRIYORUZ”

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçe merkezinde Ülfet & Murat Özdemir Aile Sağlığı Merkezi’nin hemen yanında yapımı tamamlanan 6 adet yeni ticaret alanını yerinde inceledi. Başkan Özdoğan kısa sürede yapım çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, “ilçemize ve esnafımıza yeni ticaret alanları kazandırıyoruz” dedi.

Hacılar da yapımına kısa süre önce başlanan ve esnafın rahatı için yenilenen ticaret alanlarının yapımını inceleyen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 6 adet yeni ticaret alanındaki son durum hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Başkan Özdoğan kısa süre içinde tamamlanarak ihale ile esnafın kullanımına başlayacağı ticaret alanları hakkında yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Yeni ticaret alanlarının yapımında da sona geldik. Temmuz ayı itibariyle ihale aşamasına geçmiş olacağız. Bu 6 adet ticari yapımız yaklaşık 100 m² büyüklüğünde olup, ilçemizde ihtiyaç duyulan iş yeri ihtiyacını giderme adına önemli bir çalışmayı da tamamlamış olacağız. İnşallah burada hem eczacılarımıza hem de diğer iş yeri sahiplerine ihale yoluyla bu dükkânları temin noktasında yardımcı olmuş olacağız.”

Özdoğan, ilçe meydanında yürütülen çalışmalar hakkında da şu bilgileri paylaştı: “Hem aile sağlığı merkezimiz, hem toplum sağlığı merkezimiz, hem ticarethanelerimiz hem de hükümet konağımız ve belediye binamızın bulunduğu bir meydan oluşturuyoruz. Bu meydanda güzel işletmeleri de vatandaşlarımızın kullanımına sunmuş olacağız. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma ve yüklenici firmamıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza da hayırlı olsun.”

Hacılar Belediyesi’nin İlçenin gelişimi ve refahı için çalışmalara hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Başkan Özdoğan, yeni ticaret alanının tamamlanmasıyla birlikte ilçenin ekonomik ve sosyal yaşamına büyük katkı sağlayacağını belirtti. Özdoğan, yeni iş yerlerinin açılmasıyla birlikte esnafa ve vatandaşlara yeni fırsatların da sunulacağını sözlerine ekledi.

MELİKGAZİ, AYDINLIKEVLER’DE KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BAŞLATIYOR

İlçenin dört bir yanında, güvenilir ve huzurlu yuvaların yapılması için, kentsel dönüşüm çalışmalarına devam eden Melikgazi Belediyesi, Aydınlıkevler Mahallesi’nde ilk kentsel dönüşüm çalışmasına başladı. Dönüşüm alanında bulunan eskimiş 5 yapının yıkımına başlayan Melikgazi Belediyesi, bölgede modern, sağlam ve konforlu konutlar ile dükkanların yapılması için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Melikgazi Belediyesi, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Anbar, Kazım Karabekir, Battalgazi ve Yıldırım Beyazıt mahallelerindeki çalışmalara Aydınlıkevler Mahallesi de eklenerek şehrin merkezindeki eski yapıların, modern, sağlam ve konforlu  yapılara dönüştürülmesi hedefleniyor. Eski adıyla Çorakçılar, şimdiki adıyla Aydınlıkevler Mahallesi’nde eskimiş 5 bloğun yerine, 2 blok konut ve dükkanın yapılması için yıkım çalışmalarına başlandı.

Bölgeye giderek incelemelerde bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Aydınlıkevler Mahallemiz’de, eski Çorakçılar’da, ilk kentsel dönüşüm çalışmamız başladı. Geçtiğimiz dönemden beri üzerinde uğraştığımız güzel bir çalışma. Bu bölgeye belediye eliyle ilk kentsel dönüşümü başlatıyoruz. Burada boşalan 5 bloğu tek tek yıkarak inşallah 2 blokluk güzel bir dönüşüm yapacağız. Hayırlı olsun. Melikgazi Belediyesi olarak biz birçok bölgede kentsel dönüşüm yapıyoruz. Anbar’da, Kazım Karabekir’de, Küçükali-Battalgazi bölgemizde ve Yıldırım Beyazıt’ta yapıyoruz. Burada da, şehrin merkezinde eskimiş yapıların, özel sektör eliyle çözülmesi zor olan yerlere giriyoruz. Yaklaşık 100 hissedarlık bir bölge. Yüzde 95 oranında anlaştık. Diğer kalan hissedarlarla da anlaşmak üzereyiz. Yıkım da başladı. İnşallah yıkımdan sonra ihalemizi yapacağız. Eski adıyla Çorakçılar, şimdiki adıyla da Aydınlıkevler Mahallemize de yeni konutlarımızı kazandıracağız. Cenabı Allah kazasız belasız tamamlamayı, vatandaşlarımızın da huzur içerisinde oturmasını nasip etsin.

Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Mustafa Uysal da, “Başkanımız, kentsel dönüşüm talebimizden sonra çok hassasiyet gösterdi, çok emek verdi. Bu mahallenin hem modern bir kimliğe kavuşması hem de diğer sorunları için hiçbir zaman duyarsız kalmadı. Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’na göstermiş olduğu hassasiyet ve çalışmaları için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

KOCASİNAN=KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye’de ilçe belediyeler ölçeğinde kendi imkânlarıyla büyük ölçekte kentsel dönüşüm yapan tek belediye olduklarını söyledi.

 “Kentsel dönüşüm bizim için öncelikli olarak sosyal bir dönüşümdür” diyen Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra çalışmalarımızın en başında yer alan ve bölgemizin ihtiyaçlarından bir tanesi olan kentsel dönüşüm, olmazsa olmazımızdır. Göreve geldiğimden beri 9 yıldır, 11 bölgemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. ‘Kocasinan’ delinince ilk akla kentsel dönüşüm gelir. Kocasinan, eşittir kentsel dönüşümdür. Yani kentsel dönüşüm bizim olmazsa olmazımızdır. Çünkü bizler biliyoruz ki; yarınlarımız ve çocuklarımız için uygun çevre şartları olan okulu, parkı, yeşil alanı, pazarı, camisi, sosyal donatıları yapılmış her türlü belediye hizmetlerinin olduğu çağdaş standartlarda bir mahalle inşa etmek, ancak kentsel dönüşümle mümkündür. Bunun için vatandaşlar için fırsat olan dönüşümü ihtiyaç olan her mahallemizde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Özellikle mahallerimizde hemşehrilerimizin yaşamlarına dokunarak, onlara daha güzel yaşam ortamı sunuyoruz. Mahallelerimiz, kentsel dönüşümle güzelleşiyor ve değer kazanıyor. Yaptığımız hizmetlerle çocuklarımız daha iyi bir Kocasinan’da yetişmiş olacaklar. İnsana yakışır, hizmet verebileceğimiz, mahalle kültürünün korunduğu, insanların bir araya gelebildiği, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için kentsel dönüşüm projeleri üretiyoruz. Genç, yaşlı, kadın, erkek olmak üzere 7’den 70’e tüm hemşehrilerimin sosyal ihtiyaçlarının karşılanabildiği huzur içerisinde; mutlu ve mesut yaşayabilecekleri, kendilerini ayrıcalıklı görebilecekleri Kocasinan’ı kurmak için çalışıyoruz”.

Kentsel dönüşümle özellikle vatandaşların yaşamına dokunarak, onların daha uygun şartlarda yaşamalarını ve hayallerini gerçekleştirebilme imkanı sunduklarına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında özellikle Argıncık bölgesinde çocuklarımıza daha güzel yaşam sunabilmek için yoğun gayret gösteriyoruz. Argıncık bölgesinde kendi içinde olan zorluklardan dolayı hızla ilerleyemiyoruz. Blok blok ve parsel parsel çözüme başladık. Nihayete erdiği zaman o alan, Kayseri’mize iyi bir kentsel dönüşüm örneğiyle taçlandıracağız. Hedefimiz; ilçemizde kentsel dönüşüme ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde dönüşüm çalışmalarını tamamlayarak, Kocasinan’ı baştan aşağı yenilemektir” şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Türkiye’ye örnek gösterilen kentsel dönüşüm projeleriyle yeni çağdaş mahalleler inşa ederek, ilçeye yeni bir kimlik yeni bir çehre kazandırmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

MELİKGAZİ BELEDİYESİ KÖY PAZARI KAYITLARI BAŞLIYOR

Melikgazi Belediyesi Köy Pazarı kayıtları 25 Haziran Salı günü başlayıp 28 Haziran Cuma günü saat 16:00’a kadar sürecek. Başvurular tamamlandıktan sonra 3-4 Temmuz tarihlerinde kura çekimi yapılacak.

Vatandaşların sağlıklı gıda ürünlerine ulaşmasını sağlamak ve çiftçilerin ürünlerini sunabileceği bir alanı oluşturmak için çalışmalara başladıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, ‘’Üretimi yaşatmaya devam etmeliyiz. Çiftçilerimizin ürünlerini tarladan direkt olarak vatandaşlarımıza sunduğu Köy Pazarı uygulamamız hemşehrilerimiz tarafından çok sevildi. Bu pazar sayesinde hem üreticilerimize destek oluyor hem de halkımızı temiz ve organik gıdayla buluşturuyoruz. Taze ve doğal ürünlerin satıldığı Köy Pazarı uygulamamıza bu yıl da devam edeceğiz. Pazarımızda yer almak isteyen üreticilerimizin İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak çiftçi kayıt sistem (ÇKS) belgesi, bir adet fotoğraf ve bir adet kimlik fotokopisiyle birlikte Melikgazi Belediyesi Ek Hizmet Binası Zabıta Amirliğine başvurması gerekiyor. Başvurular tamamlandıktan sonra pazarımızda yer alacak üreticilerin belirlenmesi için 3-4 Temmuz tarihinde kura çekimi düzenleyeceğiz. 8 Temmuz Pazartesi tarihinde Köy Pazarılarımızı açacağız. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0 352 252 18 90 numaralı hattımızla irtibata geçebilir. Doğal, taze, organik ürünlere ulaşmak isteyen ve üreticilerimize destek olmak isteyen tüm hemşehrilerimi Köy Pazarına bekliyorum.’’ dedi.

HACILAR DA KENTSEL DÖNÜŞÜM 2. ETAP KURA ÇEKİMİ 13 HAZİRAN’DA

Hacılar Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, inşaat yapım çalışmaları son aşamasına geldi. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan yapılan çalışmaları yerinde incelerken, diğer yandan tamamlanan 2. etaptaki 152 daire için 13 Haziran’da kura çekiminin yapılacağının müjdesini verdi.  

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 2.Etap Kentsel Dönüşüm Projeleri’nde kuraların 13 Haziran 2024 Perşembe günü saat 19:00’da, Hacılar Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde çekileceğini duyurdu. Başkan Özdoğan, kura çekiminin noter huzurunda gerçekleştirileceğini vurguladı.

İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Özdoğan, kura çekilişinin ardından konutların Temmuz ayı başında hak sahiplerine teslim edileceğini belirterek, “Kentsel dönüşüm projemizin ikinci etabındaki çalışmalar tamamlandı. Şu an itibariyle çevre düzenleme çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Bu süreçte, 3+1, hem de 2+1 olarak planladığımız toplam 152 dairemizin hak sahiplerinin kuralarının çekimi için bilgilendirme yaptık. Kura çekilişini, 13 Haziran Perşembe günü saat 19:00’da Şehit Polis Ahmet Cihan Kirli Kültür Merkezi’nde noter huzurunda gerçekleştireceğiz.

Bu projede emeği geçen inşaat firmamıza ve belediyemizde çalışan değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni dairelerine yerleşecek vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum. Bayram sonrası, Temmuz ayının başında diğer altyapı firmalarının çalışmalarına paralel olarak, hak sahiplerine anahtar teslimi yapılmaya başlanacaktır. Öncelikle kura çekiminin ardından anahtar teslim aşamasına gelmiş olacağız. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Herkesin yeni evlerinde kazasız ve belasız oturmasını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamındaki kalan konutlar ile TOKİ konutlarının yapım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini de belirten Başkan Özdoğan, projenin 2025 yılında tamamıyla bitirilmesinin hedeflendiğini söyledi.

MELİKGAZİ BELEDİYESİ HÜSEYİN-KADRİYE GÜNER ORTAOKULU AÇILIYOR

 Başkan Palancıoğlu Tavlusun’a müjdeyi verdi!

Melikgazi Belediyesi ve hayırsever iş birliği ile Tavlusun Mahallesi’nde hayata geçen Melikgazi Belediyesi Hüseyin-Kadriye Güner Ortaokulu 12 Haziran Çarşamba günü açılıyor.

5 yıla 21 okul sığdıran Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Tavlusun Mahallesi’nde hayata geçecek olan Melikgazi Belediyesi Hüseyin-Kadriye Güner Ortaokulu’nun açılış törenine vatandaşları davet ederek şunlar söyledi:

“Söz verdiğimiz gibi tamamlanan projelerimizi hayata geçirirken yapımı devam eden projelerimizi de hızlandırarak ilçemize kazandırmanın gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak, kaliteli ve nitelikli hizmet sağlayacak projelerimizle Melikgazi’mizi geliştirmeye devam ediyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak eğitim yatırımlarımızı artırarak devam ediyoruz. Bu kapsamda Tavlusun Mahallemizde, hayırseverimizle birlikte nitelikli bir okulu hayata geçirdik. 12 derslikten oluşan okulumuzun bahçesinde bir de kütüphane bulunuyor. Bir projemizi daha tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Melikgazi Belediyesi Hüseyin-Kadriye Güner Ortaokulu’muzun açılış törenini 12 Haziran Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimizi açılış törenimize bekleriz. Melikgazi’mize hayırlı, uğurlu olsun.”

Eğitim yatırımlarına yeni bir vizyon getirerek Dahiler Koleji, Çocuk Üniversitesi gibi farklı projeleri de hayata geçireceklerini belirten Başkan Palancıoğlu çalışmaların devam ettiğini söyledi.

MELİKGAZİ’DEN AYDINLIKEVLER’E YENİ KUR’AN KURSU

Melikgazi Belediyesi ilçeye yeni bir Kur’an Kursu daha kazandırıyor.

Melikgazi Belediyesi ve hayırsever Özyürek ailesinin iş birliğiyle Aydınlıkevler Mahallesi’nde hayata geçecek olan Ahmet ve Şerife Özenç Kur’an Kursu’nun protokolü imzalandı.

Aydınlıkevler Mahallesi’nde hayata geçecek olan “Ahmet-Şerife Özenç Kur’an Kursu”nun protokolü, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi İlçe Müftüsü Dr. Emrah Kandemir ve Hayırsever Özyürek ailesinin katılımı ile imzalandı.

Melikgazi’de vatandaşların hem dini eğitimlerinin destekleneceği hem de sosyalleşebilecekleri Kur’an Kursları ile ilçeye hizmet eden Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “ Hayırsever Özyürek ailesine teşekkür ediyoruz. Güzel bir Kur’an Kursu yapımı için biraz önce protokol imzaladık. Kaymakamlığımız, Melikgazi Belediyemiz, İlçe Müftülüğümüz, hayırseverimizle birlikte bu yatırımın hayata geçmesi için uğraşacağız. Şu anda İyiler Cami’nin bulunduğu bölgede küçük ve eski bir Kur’an Kursu var. Bunu yenileyerek daha büyük, daha çok ihtiyaca cevap verecek bir Kur’an Kursu yapılmış olacak. Özyürek ailesi de bu konuda hayır yapmak istedi. Ahmet Bey’e, Fikret Bey’e, Özyürek ailesine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

Kayseri’nin hayırseverlerin değil hayırda yarışanların memleketi olduğunu belirten Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, “ Kayseri’nin güzide insanlarından Ahmet ağabeyimizin güzel bir hayır işine vesile olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz. Biz hep söylüyoruz, Kayseri hayırseverlerin memleketi değil; hayırda yarışanların memleketi. Gerçekten insanlarımız hayırda yarışıyorlar daha güzel ne yapabilirim, diye. Güzel bir Kur’an Kursu yaptırmak için destek oldular, yardımcı oldular. Belediyemizin imkanlarıyla, Müftülüğümüzün katkılarıyla güzel bir proje gerçekleşiyor. Allah hayırlarını kabul etsin. Rabbim malı herkese verir ama hayır etmek herkese nasip olmaz. Bu güzel hayır için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Melikgazi İlçe Müftüsü Dr. Emrah Kandemir yapılacak olan Kur’an Kursu’nun hayırlı olmasını temenni ettiğini söyleyerek, “ Melikgazi Kaymakamlığı, Melikgazi Belediyemiz, Belediye Başkanımız ve Sayın Kaymakamımızın önderliğinde İlçe Müftülüğümüzün de katkılarıyla hayır sahibi vatandaşlarımızla iş birliği içerisinde, İyiler Camii yanına bir Kur’an Kursu yapmayı planladık. O bölgede gerçekten ihtiyaç vardı. Kaymakamımız önderliğinde Belediye Başkanımıza arz ettik. O bölgenin ihtiyacına karşılık verecek, 4-6 yaş gurubu ihtiyaç odaklı, aynı zamanda gençlik hizmetlerine katkı sağlayacak çok güzel bir tesisi camimize kazandırıyoruz. Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza hayırseverimize Müftülüğümüz adına teşekkür ediyor; hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Melikgazi Belediyesi ve Melikgazi Müftülüğü’nün iş birliğiyle yapacakları Ahmet-Şerife Özenç Kur’an Kursu’nun hayırlı olmasını temenni eden hayırsever Fikret Özyürek, emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, haftanın ilk gününde bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

İlki Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ev sahipliğinde, ikincisi geçtiğimiz hafta Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ev sahipliğinde gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısı bu hafta Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

“Kayseri’miz için omuz omuza, bir arada çalışmaya devam!”   

Toplantıya ev sahipliği yapan Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu Kayseri için omuz omuza, bir arada çalıştıklarını ifade ederek, “ Kayseri’miz İç Anadolu’nun istihdam, üretim, sanayi alanında adını duyuran, sürekli olarak gelişen bir şehir. Bizler şehrimizi ileriye taşıyacak fikir, proje yatırım ve hizmetlerimizle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Kayseri Milletvekillerimiz Sayın Şaban Çopuroğlu, Sayın Murat Cahid Cıngı, AK Parti İl Başkanımız Sayın Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Yalçın ile birlikte koordinasyon toplantımızı belediyemiz ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” dedi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Talas, Bünyan, Kocasinan,Melikgazi, MBB belediye haberleri

TALAS’TA STRATEJİK PLANLAMA İÇİN ANKET Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet üreten Talas Belediyesi, …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420