ŞEREF-HATİCE (KARACA) KAHRAMAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Gazeteci Şeref Kahraman, bekârlığa veda etti. Kahraman, yine meslektaşı olan Hatice Karaca ile nikâh masasına oturarak hayatını birleştirdi.
Çiftin Kocasinan Belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen Nikah merasimine Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Gazeteci Recep Bulut, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı İbrahim Özçekiç, Kocasinan belediyesi Basın Yayın Müdürü Mehmet Serbez, Kaski Basın Yayın Müdürü Yavuz Navruz, Kahraman ve Karaca ailelerinin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.
Çiftin kıyılan nikahının ardından evlilik cüzdanı nikah memuru tarafından gelin Hatice Karaca’ya verildi. Nikahın ardından tebrikleri kabul eden çiftin mutluluğu ise yüzlerine yansıdı. Çift, günün anısına ise davetlilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Kızılay’dan Ünal Yüksel babasını, eski milletvekili Mehmet Üner eşini kaybetti

Halkçı Parti 17. Dönem Kayseri Milletvekili Mehmet Üner eşi Nebahat Üner’i kaybetti.  72 yaşındaki Nebahat …