Rahmi Yavuz kalbine yenildi

Gazetecilik meslek hayatımda İl tanıdığım sendikacılardan biri olan, 1990’li yıllarda Hizmet-iş Sendikası Kayseri Subesi kurucu Başkanlığı ile  uzun süre sendika Başkanlığı yapan Rahmi Yavuz, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti.

Kayseri’de uzun yıllar Hizmet-iş Sendikası Kayseri şube Başkanlığından sonra Hizmet-iş Sendikası Genel Sekreteri seçilen Rahmi Yavuz, 1 dönem Hizmet iş Sendikası Genel Merkezi’nde genel sekreter olarak görev yaptı. Son olarak Öz Taşıma iş Sendikası’nda teşkilat uzmanı olarak görev yapan 7 çocuk babası Rahmi Yavuz, bir gün önce bir paylaşımına destek yorumunda yapmıştı. Rahmi Yavuz’a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim.

Rahmi Yavuz’un cenazesinin yarın öğle namazı sonrası  Karşıyaka Mezarlığına’na defnedilecek

 

 

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kocasinan da kentsel dönüşüm ve engelleri aşan başarı

KOCASİNAN’DAN UĞUREVLER’E DEĞER KATAN KENTSEL DÖNÜŞÜM Vizyon projelerini bir bir hayata geçiren Kocasinan Belediye Başkanı …