PTT Başmüdürü Serhat Çalışkan’a ziyaret

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyelerinin iade-i ziyaret turları, PTT Başmüdürü Serhat Çalışkan ile devam etti.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçildikten sonra yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Başkan Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, iade-i ziyaret turlarına devam ediyor. Başkan Çağan kendisine tebrik ziyaretinde bulunan PTT Başmüdürü Serhat Çalışkan’a iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Federasyon Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersan Dağdeviren Genel Sekreter Kazım Karagöz ve Genel Sayman Koray Can’da yer aldı.

 Burada konuşan Başkan Deniz Çağan, “Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için, davetimize olumlu cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sizler de bizleri seçildiğimiz gün itibari ile ziyaret etmiştiniz. İlk tanışma vesilemizde öyle olmuştu. Oysaki dostluk ve tanışıklık çok eskiye dayalı ancak sizlerin şehir dışında görevler almanız dolayısıyla, Kayseri’ye gelmenizle birlikte rahmetli irfan çalışkan amcamızın evladı olduğunuzu öğrenmemiz bizlere ayrı bir gurur verdi. Bu makamda olmanız bizleri mutlu etti. Böyle bir makamı temsilen de bizleri ziyaret etmeniz onur verici. Bu anlamda yönetim kurulu arkadaşlarımızla sizleri ziyaret ederek, hem iade-i ziyaretimize bir cevap niteliğinde olsun, hem bundan sonraki süreçte hemşehrimiz olarak neler yapabiliriz bunları istişare etmek için ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Gazeteci Yüksel ve Yavuz Yıkılmaz’ın acı günü

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti denetim kurulu üyesi, E-tv’nin ortaklarından Yüksel ve Yavuz Yıkılmaz babaannelerini kaybetti.  Emine …