Melikgazi Kaymakamı Karacan ve Kuş’tan Çağan’a ziyaret

Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan’da hemşehrisi Deniz Çağan’ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren Koray Can ve Yusuf Korkmazyürek’in de yer aldığı ziyarette konuşan Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, ‘Kardeşim’ diye hitap ettiği Deniz Çağan’a Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığı için hayırlıolsun ziyaretinde bulunduğunu belirterek, “Hemşehrimize bundan sonraki yapacağı işlerde de, birlik beraberliği sağlama konusunda da başarılar diliyorum. Bunu da başaracağına olan inancım tam. Aktifliği ile çevresi ile çalışkanlığı ile güzel çalışmalara imza atacağına, hem Kayseri’nin tanıtımına, hemde buradaki Yozgatlıların birarada hareket etmesi adına, Kayserimizi güzelleştirip, Kayserimizi daha huzurlu, müreffeh ve gelişmiş imkanlar sunması anlamında da güzel çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Kendisine bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, hemşehrilerinin Melikgazi gibi Kayserinin en büyük ilçelerinden birisine kaymakam olarak atanmasının kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtirken yakın zamanda kaybettiği babası için bir kez daha baş sağlığı diledi. Karacan’ın ilçeye yaptığı çalışmalara yakından şahit olduklarını ifade eden Deaniz Çağan, “Özverili çalışmalarınız takdire şayan. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha iyi noktalarda olacağınızdan hiç şüphemiz yok. Bizler bir hemşehriniz olarak her daim yanınızda olduğumuzu söylemek isteriz. Yapılacak çalışmalarda ortak hareket etmekten mutluluk duyacağımızı ifade ederken, ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.

AK PARTİ TALAS İLÇE BAŞKANI’NDAN BAŞKAN ÇAĞAN’A ZİYARET

Ak Parti Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Ak Parti Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş ve yönetimi Deniz Çağan’ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren ve Koray Can’ında yer aldığı ziyarette konuşan Ak Parti Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş, “Talas ilçe teşkilatımızın yürütme kurulu ile birlikte hayırlı olsun ziyaretine geldik. Hayırlı olsun Rabbim utandırmasın inşallah. Yönetimimizde bir Yozgatlının bulunmadığını fark ettik. Bundan sonraki dönemde inşallah yeni gelecek başkanımıza bu konuda bir telkinde bulunuruz. Yönetime bizde Yozgatlı dahil etmiş oluruz. Rabbim utandırmasın tekrardan hayırlı işler yapmayı nasip etsin” diyerek konuştu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, “Hem size hem yürütme kurulunuza buraya kadar teşrif ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bizlerde tabi sizlerin çalışmalarınızı daha önceden takip ediyorduk.Ak Parti’nin Gençlik Kolları Başkanlığından bugün Talas İlçe Başkanı olarak atanmanızdan dolayı bizde memnuniyetlerimiz dile getirdik ve daha öncede sizleri ziyaret etmiştik.İnşallah  bundan sonraki süreçte hem Talas’ta yaşayan hemşerilerimiz hem de sizlerle birlikte daha koordineli şeyler yapmayı arzu ediyoruz. Biliyoruz ki Talas’ta yaşayan hem bürokrasi kemsinden hem de diğer kesimlerden çok fazla Yozgatlı olduğunu tahmin ediyoruz. Ve bu konuda sizlerinde bizlere vereceğiniz desteklerle inşallah bir araya gelip onları da istişare etmek isteriz. Bu anlamda hem size hem yönetim kurulunuza bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum” Diyerek konuştu.

 

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Gazeteci Yüksel ve Yavuz Yıkılmaz’ın acı günü

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti denetim kurulu üyesi, E-tv’nin ortaklarından Yüksel ve Yavuz Yıkılmaz babaannelerini kaybetti.  Emine …