Maç sonrası Berna Gözbaşı ve saldıranlar bir araya geldi, sorun çözüldü

Kayserispor kulübü resmi web sitesinden yapılan açıklamada, Hes kablo Kayserispor- Demir Grup sivasspor maçı sonrası kulüp başkanı Berna Gözbaşı’nın bulunduğu locaya yapılan saldırı sonrası sorunun iki tarafın bir araya gelerek çözüldüğü açıklandı.

Kulüpten bu konuda yapılan iki açıklama şöyle.

Kayserispor büyük camiadır. Münferit olayların bu camiaya zarar vermesine izin vermeyiz. Söz konusu üzücü olaya neden olan kişiler Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ile biraraya gelmiş ve sorun giderilmiştir.

Kayserispor, özverili, centilmen, takımına gönülden bağlı gerçek
taraftarı ile hep birlikte kentimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir.

17.10.2020 Cumartesi günü sahamızda oynadığımız Demir Grup Sivasspor maçı sırasında aralarında  Başkanımız Sayın Berna GÖZBAŞI’nın kızının ve diğer aile fertlerinin bulunduğu locaya bir saldırı gerçekleşmiştir.

Pandemi nedeniyle rakip takım taraftarlarının bulunmadığı ortamda, Sayın Berna GÖZBAŞI’nın  geçmişte ÖSS derecesi bulunan ve Türkiye’nin yetiştirdiği ender gençlerden biri olan kardeşi Ozan GÖZBAŞI’nı darp eden, kızının yasanan arbedede nefesinin kesilip, bayılmasına neden olan bu kişileri “Kayserispor Taraftarı” olarak görmemiz mümkün değildir.

Kulüp Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı ve kardeşi Ozan GÖZBAŞI başta olmak üzere tüm Gözbaşı ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaşanan olayı şiddetle kınıyoruz…

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Gençlik Spor Bakanı’da covid 19 oldu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’da  Kayseri il Müdürü Ali İhsan Kabakçı  gibi covid …