KUMSmall AVM Yaz Konserleri 13 Ağustos’ta SEFO İle Başlıyor

23 Temmuz’da Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma projesi KUMSmall AVM de Yaz konserleri başlıyor. Kayseri ve çevre illeri müzik ve eğlenceye doyuracak konserlerden ilki gençlerin büyük beğeniyle takip ettiği ve şarkıları dinlenme rekorları kıran Rapçi SEFO ile olacak. SEFO 13.Ağustos Cumartesi günü saat: 20:00’de Kumsmall AVM açık alanında vereceği konserde en sevilen şarkılarını seslendirerek Kayserili hayranlarıyla buluşacak.

Mobilyanın Başkenti Kayseri Sanatın ve Kültüründe Başkenti olacak

KUMSmall AVM Yaz Konserleriyle ilgili açıklama yapan Erciyes KSS Başkanı Ercan Sarıkaya;  KUMSmall Yaz Konserleri ile yaz  boyunca alışveriş merkezimizde yıldız isimleri ağırlayacağız. Ünlü sanatçıların yer alacağı ücretsiz konserlerle vatandaşların aileleriyle kültür ve sanat dolu bir yaz geçirmesini amaçlıyoruz. Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve sonraki yıllarda da geleneksel hale gelmesini planladığımız ‘KUMSmall AVM Yaz Konserleri’ ile hem Kayserili hemşerilerimiz hem de çevre illerden KUMSmall AVM’ ye yoğun ilgi gösteren yerli ve yabancı turistlerimiz için güzel bir etkinlik programı hazırlamış olduk. Mobilyanın başkenti olan güzel şehrimiz Kayseri’yi bundan sonraki süreçlerde Sanatın ve Kültüründe başkenti yapmak için yaz-kış etkinlik programlarımızı sürdüreceğiz. Tüm vatandaşlarımıza açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek ‘KUMSmall AVM Yaz Konserleri’ serisinin ilki 13 Ağustos Cumartesi günü SEFO konseriyle başlayacak. Yaz konserleri serisi kapsamında 20 Ağustos’ta Mustafa Ceceli , 27 Ağustos’ta Can Koç, 03 Eylül’de Gökçe, 10 Eylül’de Yaşlı Amca Kayseri’de KUMSmall AVM de  sevenleriyle bir araya gelecek. KUMSmall AVM Yaz Konserleri’mizde Ünlü sanatçılar, beğenilen şarkılarını yüzbinlerce Kumsmall AVM ziyaretçileriyle birlikte seslendirecek. Ücretsiz olarak düzenlediğimiz konserlerimize tüm halkımız davetlidir dedi.

Buluşmaya az kaldı

Kayserililer; 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü saat 20.00’de SEFO konseri ile müziğe doyacak. KUMSmall AVM Yaz Konserleri sizleri bekliyor.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

TALAS’TA ALİ DAĞI KAMP VE KARAVAN FESTİVALİ, HACILAR ERCİYESSPOR’DA GALİBİYET

Ali Dağında yine bir ilke imza atıldı; ALİ DAĞI KAMP VE KARAVAN FESTİVALİ Talas Belediye …

Vali Çiçek Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz’ın Annesinin  Cenaze Törenine Katıldı

Vali  Gökmen Çiçek, Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Nazif Yılmaz’ın kıymetli annesi Fatma Yılmaz’ın cenaze törenine …