Kilim ile köşeler çok ama çok moda

Kilim Mobilya’nın güçlü renklere ve dinamik detaylara sahip Moda Köşe Takımı ile odanızın geniş ve ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek rahatlıklı oturma düzeni, çift kişilik yatak olma özelliği, eve derli toplu bir görünüm kazandıran sandık detaylarıyla Moda Köşe Takımı, şıklıktan, kaliteden, sağlık ve fonksiyonellikten ödün vermeyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Modern, şık, fonksiyonel ve kaliteli tasarımları ile 44 yıldır evleri süsleyen Kilim Mobilya, doğadan ilham alan güçlü renkleri, klasik stili ve fark yaratan görünümü ile Moda Köşe Takımı’nı tüketicilerin beğenisine sundu.  Ahşap ve haki renk kombinasyonuyla hazırlanan Moda Köşe Takımı, zengin renk seçeneğiyle de kullanıcılara zevklerine göre tercih imkanı sunuyor. Köşe takımının uzunluğundan kaynaklanan versiyon seçenekleri ise her eve uygun bir yerleşime olanak tanıyor. Buna göre; köşe takımını üçlü oturma düzeni ile oluşturabileceğiniz gibi, ikili oturma düzeni ile de farklı seçenekler sunuyor.  Hatta bir bölümü üçlü, diğer bölümü ikili oturma düzenine sahip olan versiyonunu da tercih edebilirsiniz.

Bu özelliği ile küçük, büyük bütün evlerde rahatlıkla tercih edilebilen Kilim Mobilya Moda Köşe Takımı, sahip olduğu sandık düzeni ile de fazladan depolama alanı sağlıyor ve bu da eve derli toplu bir görünüm kazandırıyor.

Yüksek rahatlıklı oturum yapısı ve kapitone detaylarıyla da ön plana çıkan Moda Köşe Takımı, çift kişilik yatak olma özelliğiyle de misafir ağırlamada büyük kolaylık sağlıyor. Dekoratif ayaklarıyla da dikkat çeken Moda Köşe Takımı, parlak desenli küçük yastık detaylarıyla da tasarıma uç bir görünüm kazandırıyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

‘Engür’ ve ‘Tüfekçi’ ailelerinin mutlu günü

Cumhurbaşkanlığı İliteşim Başkanlığı Kayseri Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü  Ahmet Engür Maliye gelir uzmanı  oğlu Mehmet …