KİGDER’DER BİR SEMİNER DAHA DR. FÜSUN ACAR UYGULAMALI ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİNİ ANLATACAK

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği,  seminerlerine devam ediyor. KİGDER tarafından bu kez ‘Uygulamalı Etkili Sunum Teknikleri’ adı altında bir seminer verilecek. Seminere de konuşmacı olarak Dr. Füsun ACAR katılacak.
Seminer iki oturum şeklinde gerçekleştirilecek. KİGDER’in hizmet binasındaki seminerin ilki 25 KASIM CUMARTESİ günü  09.30 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. İkinci oturum ise 2 ARALIK CUMARTESİ günü gerçekleştirilecek.  İkinci seminer ise saat 09.00’da başlayacak ve 12.00’de sona erecek.
Gerçekleştirilecek seminere ilişkin bilgi veren KİGDER Başkanı Dr. Sema Karaoğlu, “Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) olarak  etkili iletişim ve sunum tekniklerinin önemine vurgu yapmak amacıyla bir eğitim programı düzenlemekten büyük bir memnuniyet duymaktayız. Modern iş dünyasında, başarılı iletişim becerileri, bireylerin ve organizasyonların daha etkili olmalarını sağlar. Bu eğitim, katılımcılara hem profesyonel hem de kişisel hayatlarında güçlü bir iletişim kurma yeteneği kazandırmayı hedeflemektedir.Eğitim programımız, katılımcılarına etkili sunum tekniklerini öğrenme fırsatı sunacak ve böylece bilgi aktarımını daha etkili ve çarpıcı hale getirebilmelerine olanak tanıyacaktır. Eğitimimizin amacı, bireylerin kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, iş dünyasında daha etkili ve güvenilir liderler olmalarına da destek olmaktır.Bu eğitim, katılımcıların güçlü bir iletişim temeli oluşturmalarına ve bilgi aktarımında daha etkili bir rol oynamalarına olanak tanıyarak, iş dünyasında daha başarılı olmalarına katkı sağlayacaktır. İlk etapta 25 Kasım ve 2Aralık 2023 tarihlerinde 15 kişi ile sınırlandırdığımız eğitimimiz sonrasında da devam edecektir. KİGDER olarak  fayda yaratmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

KORSAN TAŞIMACILIK VE FAHİŞ FİYATA 23 MİLYON 453 BİN LİRA CEZA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kurban Bayramı tatili öncesi ve tatil süresince Bakanlık olarak …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420