Kayserispor’un yeni teknik direktörü Dan Petrescu’nun imza töreni

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayserispor’un yeni teknik direktörü Dan Petrescu’nun imza törenine katıldı

BÜYÜKKILIÇ: BU ŞEHİR HER ZAMAN ZORU BAŞARMIŞTIR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Hes Kablo Kayserispor’un yeni teknik direktörü Dan Petrescu’nun imza törenine katıldı. Başkan Büyükkılıç, “Berna Başkanımıza, Petrescu hocamıza ve takımımıza güveniyoruz. Bu şehir her zaman zoru başarmıştır” dedi.

Süper Lig temsilcimiz Hes Kablo Kayserispor’da Samet Aybaba’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Rumen teknik adam Dan Petrescu getirildi.

Tesislerde düzenlenen imza törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan katıldı.

Başkan Büyükkılıç, “Şehrimizin markası Kayserispor’umuzun yeni teknik direktörü Dan Petrescu’nun imza törenine katıldık. İki haftadır aldığımız 6 puan yüzümüzü güldürdü. Uğur hocamızın da alnından öpüyorum. Berna Başkanımıza, Petrescu hocamıza ve takımımıza güveniyoruz. Ülkemize ve şehrimize hoş geldiniz. Bu şehir her zaman zoru başarmıştır. Gaziantep maçında da inşallah 3 puanı alacağız” dedi.

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı da iki haftada takıma 6 puan kazandıran Gençlik Geliştirme Sorumlusu Uğur Kulaksız’ın A takımda teknik heyette olacağını söylerken,  Rumen teknik adam Petrescu ise çok mutlu ve heyecanlı olduğunu belirterek, zor bir görev için Kayseri’ye geldiğini, en çok risk altında olan kişi olduğunu ve riski sevdiğini ifade etti.

Konuşmaların ardından tecrübeli teknik direktör Petrescu, sarı kırmızılı takım ile 1.5+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Maguilaura Frias Transferi Hayırlı Olsun

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Sultanlara Perulu takviye… Peru Milli takımı smaçörlerinden …