Kayseri Spor Adamları yönetimi görev dağılımı yaptı

Kayseri Spor Adamları Derneği yapılan 3.Olağan Genel Kurul toplantısı  somrası seçilen Yönetim Kurulu toplanarak görev bölümü yaptı.  Yapılan görev bölümünde Başkanlığa Halil Severcan, Başkan Yardımcılıklarına Fehmi Kuş ve İbrahim Yılmaz, Sekreterliğe Üstün Tuncer, Saymanlığa İshak Kattaş, Basın  sözcülüğüne Emir Alparslan seçildi. Hayri Naziksoy, Oğuz Gümüşkaynak, Halil Dicle ve Mustafa Bodak’da yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

Halil Severcan  toplantı sonrası ’28 Şubat 2021 tarihinde vefat eden Kurucu Başkanımız Halim Hidayetoğlu’nun  isminin yaşatılabilmesi için Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğüne ilimizde mevcut bir spor tesisine ve Büyük Şehir Belediye Başkanlığına da  bir caddeye isminin verilmesi için yazı yazılmasına ve konunun takipçisi olunmasına karar verildi. Derneğimizin müstakil bir ofise kavuşabilmesi, dernekte devamlı bir sekreter bulundurulması gayesiyle gerekli finansmanı temin edebilmek için Derneğimiz üyeleri ile  spor adamlarına birer mektup yazılıp Banka hesabımıza bağışta bulunmalarının talep edilmesi  kararlaştırıldı’ açıklaması yaptı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Yardımcı antrenör genç yaşta kalbine yenildi

Son günlerde artan gen yaşta ölümlere  spor Dünyasında bir yenisi eklendi ve 53 yaşındaki Misli.com …