Kayseri Sağlık Müdürü Benli görevini bıraktı

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli görev süresinin dolması nedeniyle görevini bıraktı ve Kayseri Şehir Hastanesinde doktor. olarak göreve başladı. Benli görevi bıraktıktan sonra şu açıklamayı yaptı.

Memleketime hizmet etme bahtiyarlığını yaşatan Rabbim’e sonsuz şükürler olsun.

Kayserimizde; Kayseri Şehir Hastanesi başta olmak üzere Kayseri Devlet Hastanesi, Develi, Yahyalı, Bünyan ve Sarız Devlet hastanelerinin ve 20 civarı Aile Sağlığı Merkezlerinin açılışı şükürler olsun bize nasip oldu.

Yaklaşık 5 yıl boyunca; pandemi yönetimi de dâhil olmak üzere yönetim anlayışımızda “Nasıl daha iyi hizmet sunarız?” şiarını öne çıkardık.

Bakanlığımızın tensipleriyle göreve başladığımızdan bu zamana kadar, bizlere desteklerini esirgemeyen önceki dönem Sağlık Bakanımız Sayın Op. Dr. Ahmet Demircan ve Sağlık Bakanımız Sayın Uzm. Dr. Fahrettin Koca’ya, ilimizin kıymetli büyüklerinden Bakanlarımız Sayın Av. Mehmet Özhaseki’ye, Sayın Mustafa Elitaş’a, Sayın Taner Yıldız’a, Sayın Valimize, değerli vekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uzm. Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve diğer tüm ilçe belediye başkanlarımıza, her zaman yanımızda olan ilimizin değerli protokolü ve siyasi liderlerine desteklerinden dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

2017 yılında başladığım müdürlük görevim bugün itibariyle sona ermiştir. Süreçte görevime Kayseri Şehir Hastanesinde devam edeceğim. Özveriyle çalışan tüm idarecilerimize, hekimlerimize, değerli sağlık personelimize, dua ve destekleri ile sağlığın yükünü birlikte omuzladığımız tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal ediniz.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Çocukların gelişiminde ‘Temiz Beslenme’nin önemi

Çocukların gelişiminde ‘Temiz Beslenme’nin önemi Son dönemin popüler kavramı “temiz beslenme” hakkında değerlendirmelerde bulunan Humm …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427