Kayseri Kızılay’da devir-teslim ile yeni yönetim göreve başladı

Yaklaşık 4 aydır kayyum ile yönetilen Kayseri Kızılay Derneği Başkanlığında devir-teslim yapıldı. Yeni yönetimi Büyükşehir Belediyesine bağlı Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi yönetiminden emekli olan Cafer Beydilli ve ekibi devraldı.

Kayseri Kızılay Merkez binasında yapılan törende Genel Merkezce görevlendirilen Müfettiş Mahmut İlgaz ve Servet Peker kayyum olarak atandıkları Kayseri Kızılay’ı 4 ay kayyum olarak idare ettikten sonra; Cafer Beydilli Başkanlığındaki yeni yönetime devretti. Devirde Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı ve tüm belgeleri teslim edildi. Devir teslim töreninde Kocasinan önceki dönem Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Ahmet Taş, fakir ve muhtaçlara Yardım Derneği Başkanı Burhan Karamustafaoğlu, Kaski Genel Müdürü Özgür Özdemir, Anadolu Teknik Meslek Lisesi Müdürü Osman Yücel, Talas Kızılay Şube Başkanı Ünal Yüksel, Melikgazi Kızılay Şube Başkanı Av. Dursun Daş ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende Yeni Başkan Cafer Beydilli “Kızılay Türkiye’nin prestijli bir kurumu 153 yıllık bir geçmişi olan,81 ilde 260 şubesi,240 temsilciliği bulunan , yurt dışında uluslararası faaliyette bulunan, kamu yararına çalışan, Kızılhaç ile birlikte faaliyetlerini yürüten bir kuruluştur. Kızılay’a hizmet edip ahirete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum, Çalışanlara, emeği geçenlere, yönetimde görev alanlara teşekkür ediyorum. Bu görevi hiçbir din, dil, ırk, renk ayrımı yapmaksızın yerine getireceğim, Kızılay’ın Bayrağının daha yükseklerde dalgalanması için her türlü çabayı sarf edeceğim. Kızılay’ın Hilalini taşımak, ona hizmet etmek büyük bir onur ve şereftir. Kızılay’ın kapısı herkese açıktır. Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte hiçbir karşılık beklemeden çalışacağımıza inanıyorum. Bize güvenip görev veren Kızılay Yönetimine teşekkür ediyorum, Gayret bizden başarı Allahtan’dır” dedi

KAYSERİ KIZILAY YÖNETİM KURULU

Cafer Beydilli -Şube Başkanı, Mehmet Hüsrevoğlu -Şube Başkan Yardımcısı

Dr.Ahmet Kekeç-Sekreter, Hüdaverdi Adıgüzel -Sekreter Yardımcısı, Akif Çavdar-Muhasip, Mustafa Haspaylan-Veznedar, Üyeler, Prof. Dr. İbrahim Özcan, Av.Yasemin Karaköse, Davut Akkaş, Yusuf Kuzucu, Dr.Yavuz Yücel, Av.Abdurrahman Keskin.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Talas, Develi, Hacılar, Melikgazi, Kocasinan Belediye haberleri (20.06.2022)

ALİ DAĞI’NDA ANTEP FISTIĞI YETİŞECEK! Talas Belediyesi, bir ilke daha imza atarak Ali Dağı’ndaki bitki …