Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nden Vali Gökmen Çiçek’e ziyaret

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Metin Kösedağ Başkanlığında, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i ziyaret etti. KGC yönetimi sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Vali Çiçek ile istişare de bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Gökmen Çiçek, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve yönetimi ile bir süre sohbet etti. Başkan Köseadağ ve yönetimi, Vali Gökmen Çiçek’e yeni görevinde hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundu. Başkan Kösedağ, Çiçek’e Kayseri hakkında kısa bilgiler verdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

HOLLANDA’DA FESTİVALLAR, FUARLAR VE KERMESLER ONBİNLERCE TÜRK’Ü BİR ARAYA GETİRDİ.

Organizasyonda başarı örneği gösteren müteşebbüsler, bazılarına, ‘Öyle yapılmaz, böyle yapılır’ dersi verdiler. Amsterdam’daki Anadolu Festivali …