KAPLANLARDA 10 KASIM’I DAĞDA KUTLADI

Tüm Dünyaya isimlerini kışın kar ve buzlu suda  yaptıkları banyo ile duyuran  Herkes İçin Spor Federasyonuna bağlı Erciyes Kar Kaplanları  Spor Kulübü, büyük önder  Atatürk’ü ölüm yıldönümünde, dağın zirvesinde andı.

Son sabah sporu ve doğa yürüyüşünü  Kayseri’nin önemli yürüyüş parkurlarından Kükürt bölgesinde  gerçekleştiren Kaplanlara yürüyüşte  Mehmet Hamurcu liderlik, doktor Yahya Öner’de kafile başkanlığı yaptı. Kükürt’ün zirvesinde  tam 09.05’te Atatürklü bayrak açarak saygı duruşunda bulunan kaplanlar, İstiklal marşını  okudu, Şeref Hasşerbetçi’de  Atatürk ve tüm şehitler için Kuran okuyup dua ettirdi.

Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi Davut Güleç, devlet, millet, bayrak, Atatürk ilke ve  devrimleri konusunda taviz vermediklerini belirterek, herkesin milli değerlere sahip çıkmasını istedi. Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Rifat Postacı’da, özellikle  bu dönemde herkesin biraz daha dikkatli  ve duyarlı olmasını önerdi “Spor kulübü olarak  bu konuda tek sesiz” dedi.

Yazar - Onur Özgür Güleç

Teknik Destek Uzmanı, Web Master, Teknoloji Yazarı, Android Meraklısı

İlginizi Çekebilir

Büyükkılıç, HİSF, Kaplanlar ve Spor Adamlarını dinledi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’de birçok örnek projeye imza atan ve spor alanında büyük hizmetler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420