Kapatılan Kayseri OSB TV cihaz ve ekipmanları satışa çıkarılıyor

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde kurulan ancak yönetim kurulu kararınca kapatılan Kayseri OSB TV’nin teknik alt yapı yayın cihaz ve ekipmanları kapalı zarf usulü teklif alma yoluyla satışa çıkarılacak.

Kayseri OSB’den yapılan açıklamada; 12-23 Haziran 2023 (23 Haziran 17:30’a kadar) başvuruların alınacağı ve 4 Temmuz 2023 Salı 14:00’te ihalenin gerçekleştirileceği ifade edildi.

Yapılan açıklamada, ihaleye katılmak isteyenlerin detaylı bilgi almak ve söz konusu cihaz ekipman listesi ile şartnameyi satın almak için Kayseri OSB Makine İkmal ve Satın Alma Müdürlüğüne şahsen veya  0352 321 11 00 numaralı telefon yoluyla başvuruda bulunulabileceği kaydedildi.

Açıklamada, başvuru ve ihale adresi ise Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü 6. Cadde. 22/A 38070 Kayseri OSB/Melikgazi/Kayseri olarak belirtildi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

MARKA ŞEHİR ÜNYE

Ünye Medya İletişim Derneği tarafından düzenlenen MARKA ŞEHİR ÜNYE projesi Ünye Ramada Otel’de yapıldı. Proje …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420