İstikbal, Kazakistan’daki 5.  mağazasını Türkistan şehrinde açtı.

Mobilya sektörünün lider markası İstikbal, Kazakistan’daki 5.  mağazasını Türkistan şehrinde açtı.
Kaliteli,
tarz sahibi ve fonksiyonel mobilyalarıyla tanınan İstikbal, Türkistan şehrinin en prestijli yerlerinden biri olan B. Sattarhanovta Caddesi’nde açılışı gerçekleştirilen mağazası ile Kazakistan’daki bayi sayısını beşe çıkarmış bulunuyor.
Açılışa
İstikbal Mobilya Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük, İstikbal İhracat Müdürü Hülya Bal, İstikbal İhracat Bölge Koordinatörü Sevil Karakoyun, Kazakistan Milletvekilleri, Türkistan Valisi, Türkiye Ticaret Ataşesi, KazakTürk Üniversitesi Rektörü, çok sayıda Türk işadamı ve davetliler katıldı.
Açılışta
konuşan İstikbal Mobilya Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük,Türk Mobilyasının kalitesini Kazakistan müşterisiyle tanıştıran ilk mobilya firması olarak, İstikbal kalitesini Kazakistan tüketicisine sunabilmek için bugün bölgedeki 5. mağazamızı açıyoruz. Yenilikçi ve trendleri belirleyici bir marka olmamızın verdiği özgüvenle bölgedeki bayi ağımızı genişletmeye devam edeceğiz’ dedi.
Üstün
ArGe ve geliştirme çalışmaları sayesinde her tarza hitap eden İstikbal mobilya,Kazakistan’daki tüketicilerin de en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

TUİK verileri (13.10.2021)

İşgücü İstatistikleri, Ağustos 2021 Türkiye İstatistik Kurumu Kayseri Bölge Müdürlüğünden alınan verilere göre; Hanehalkı İşgücü …