GSİM’den İzmir’e yardım, Kabakçı’dan ziyaret ve yeni atletizm pisti

İzmir’de meydana gelen deprem sonrası yaraların sarılması için İl Müdürlüğümüz seferber oldu.

İl Müdürlüğümüze bağlı Seyid Burhaneddin ve Kayseri Gençlik Merkezleri ile Yurtlarımızdaki personellerimizin yapmış oldukları çalışmayla İzmir’le tek yürek olduklarını gösterdi.

İl Müdürlüğü personeli ve Gençlik Merkezi Gönüllüleri oluşturdukları yardım kampanyasıyla İzmir’de depremde etkilenen çocuklara oyuncaktan bebek bezine kadar toplayabildikleri malzemeleri kolileyerek İzmir’e gönderdi.

İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, yaptığı açıklamada “Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunun, zor günlerdeki dayanışma ruhuyla bir kez daha görüldüğünü belirterek, İzmir’deki çocuklarımıza, gençlerimize yaşadıkları bu zor günlerde yüzlerinde bir nebze tebessüm oluşturabilirsek ne mutlu bize diyerek, kampanyaya destek ve emek veren herkese teşekkür ederim” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, TÜFAD Kayseri Şubesi’ni ziyaret etti.

TÜFAD Kayseri Şube Başkanı Osman Yozgat ve yönetimi tarafından karşılanan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, ziyarette “Pandemi yeniden spor planlamamızı gözden geçirmemize ve yeni planlama yapmamıza neden oldu. Bu süreçte derneklerle birlikte neler yapabiliriz onun değerlendirmesini yapmak için ziyaretlerde bulunuyoruz” dedi.

Ziyaret Tüfad Kayseri Şubesinin tesislerinin gezilmesiyle son buldu.

Eskrim Federasyonundan ziyaret

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Ahmet Hakan Hayber ve Kayseri Eskrim İl Temsilcisi Kadir Aktaş, İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette eskrim branşıyla ilgili Kayseri’de yapılması planlanan projeler ve faaliyetler hakkında istişarede bulunuldu.

Ziyaret Ahmet Hakan Hayber’in Ali İhsan Kabakcı’ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak tablo hediye etmesiyle son buldu.

Yeni atletizm pisti açıldı

Atletizm pistinin hizmete açılmasıyla birlikte modern bir tesis haline gelen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yan Açık Sahada antrenmanlara başlayan sporcular şampiyonluklar için hazırlıklarını sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinde açılan Atletizm pistinde önce vatandaşlarımız sabah sporlarını yapıyorlar. Vatandaşlarımızın sabah sporunun ardından piste Güreş Eğitim Merkezi sporcuları ve atletizm sporcuları çıkıyorlar.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayserispor’dan borç açıklaması

Hes Kablo Kayserispor Başkan Danışmanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, , Kulübün bu yılın sonuna …