Etkinlik-Sen’den Trabzon ve Ordu’da çalıştay

Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikası (ETKİNLİK-SEN) kurucu Genel başkanı Ali Koray ÖzandaçTrabzon ve Ordu’da çalıştayları tamamladıklarını açıkladı. Özandaç ‘ Etkinlik Sen adına Yurdumuzun Tüm Bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ve bu ziyaretler çerçevesinde düzenlediğimiz 7. Çalıştayımız Trabzon, 8 çalıştayımızı ise Ordu’da gerçekleştirdik. Karadeniz Bölgemizin Etkinlik Sektörü Temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantılarımızda sektörün acil çözüm bekleyen sorunları ve meslektaşlarımızın soru ve önerileri ile Sendikamızın Faaliyetleri değerlendirildi. Hayırlı Olmasını diliyorum’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

“Bırakmam Seni’’ ödülleri düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi

Beşiktaş JK’nın tarihi kampanyası “Bırakmam Seni’’ ödülleri düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi Beşiktaş JK’nın Haziran …