Develi’de uyuşturucuya bir tutuklama

Uyuşturucu ile mücadeleye aralıksız  devam eden güvenlik güçleri son olarak Develi ilçesinde operasyon yaptı. Operasyonda yakalanan bir uyuşturucu taciri tutuklandı.

Develi ilçe Kaymakamı Murat Duru bu konudaki paylaşımında ‘Güzel insanların yaşadığı Develimizde hükümetimizin açıkladığı “Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı” çerçevesinde uyuşturucu kullananlara ve uyuşturucu tacirlerine karşı Develimiz ölçeğinde bizler de tavizsiz bir şekilde mücadelemizi sürdürüyoruz. Develi Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan soruşturma kapsamında Kayseri Valiliği İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü Narkotik ekipleri ile Develi İlçe Jandarma Komutanlığı personelimizin birlikte icra ettiği operasyonlar neticesinde 1 şahıs yakalanmıştır. Yakalaman bu şahıs Develi Cumhuriyet Başsavcılığımızca tutuklanıp Kayseri 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna Şevki sağlanmıştır. Hükümetimizin, İçişleri Bakanlığımızın ve Kayseri Valiliğimizin talimatları doğrultusunda uyuşturucu tacirlerine Develimizde göz açtırmadan ve asla taviz vermeden aralıksız mücadelemizi sürdüreceğiz inşallah. Bizler mücadelemizi sürdürürken Develimizin güzel insanları hemşerilerimin de bu konuda duyarlı olmasını istirham ediyorum. Selam, sevgi, saygı ve dua ile’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Develi’de cinayet: Öldürüp toprağa gömdüler

Son günlerde artan ilginç  ve korkunç cinayetlere Kayseri’nin Develi ilçesinde bir yenisi eklendi. İki gündür …