Develi’de ilçe protokolü ve spor kulüpleri ‘Hayata tutun, hayata tutun’ dediler

Halat Çekme federasyonu iç Anadolu Bölge Başkanı Özben Ramazan Şimşek, ilçe protokolü ve spor kulüplerinin katılımı ile ‘Hayata tutun, hayata tutun’ diyerek yarıştılar.
Özben ‘Develi Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü ve Halat Çekme Federasyonu ortaklaşa düzenlenen 15 Temmuz Milli Birlik günü  Develi Kulüpler arası Halat çekme şampiyonası yapıldı. Develili sporcularımız halat çekmeyi çok sevdi. Emeği geçen ve katılan tüm sporcularımıza ve kulüplerimize teşekkür ederim’ derken, Gençlik ve Spor il Müdürü İhsan Kabakçı, ilçe kaymakamı  Murat Duru, Belediye başkanı Mehmet cabbar ve bazı protokol üyeleri ile spor kulüpleri de halatta kazanmak için ter döktü.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayserispor’da, yeni sezon formaları tanıtıldı

Yukatel Kayserispor’un 2021-2022 Süper Lig sezonunda giyeceği formalar kulüp tesisinde tanıtıldı. Törende Başkan Berna Gözbaşı …