Develi belediyesi voleybol takımı bitime bir hafta kala playoff’u garantiledi

Voleybol 2. Lig Erkekler 3. Grupta mücadele eden Develi Belediyesi Voleybol Takımı kendi evinde karşılaştığı Ürgüp Spor’u 3-1 yenerek bitime bir hafta kala playoffa gitmeyi garantiledi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar karşılaşmayı Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’le birlikte tribünden izledi. Geçtiğimiz Cuma Günü Hakk’a uğurlanan Develinin sevilen eğitimcisi Pembe-Cesarettin Kocatürk Orta Okulu Müdürü Kadir Yağlıoğlu’nu anmak için “Her Zaman Kalbimizdesin. Seni Unutmayacağız. Kadir Yağlıoğlu” pankartı açılan salonda Develi Belediyesi Voleybol Takımına destek vermek için Develi Belediye Başkanı Mustafa Temur, belediye meclis üyeleri Tufan Nayman, Adnan Sezer, Hakan İsmet Medeni, Ali Kabak, Kelami Paksoy ve MHP İlçe Başkanı Yunus Özer de maçı canlı izlediler.

39 puanla playoff oynamayı garantileyen Develi Belediyesi Voleybol Takımının bu haftaki galibiyetini vefatı Develi’yi yasa boğan Kadir Yağlıoğlu Hocamıza armağan ettiğini belirten Cabbar Başkan “Büyük bir azim ve gayretle başladığımız 2020-2021 sezonunu başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her sen başarı çıtasını yükselten takımımız bu haftaki aldığı galibiyetle bitime bir hafta kala playoff oynamayı hak kazandı. Bu başarıdaki en büyük pay sahibi olan oyuncularımızı tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Ayrıca bu başarının mimarlarından olan kulüp yöneticilerimiz, Müfit Türkmen, Ali Orhan ve takım antrenörümüz Murat Demirci’ye de emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Develimize güzel bir başarı kazandıran voleybol takımımıza playoff mücadelelerinde de başarılar diliyor, alacakları galibiyetlerle 1. Lige çıkacaklarına olan inancımı belirtmek istiyorum” açıklamalarında bulundu.

Cabbar Başkana katkı ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten teknik heyet ve takım oyuncuları da alınan galibiyeti Kadir Yağlıoğlu Hocamıza armağan ettiklerini belirttiler.

DEVELİ BELEDİYESPOR:3
ÜRGÜP SPOR:1
Play Oflara gitmeyi garantiledik. Play oflar ve liderlik Develimize hayırlı olsun. Allah izin verirse play oflarda Develimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Develimizi 1. Lige çıkarmak için elimizden geleni yapacağız inşallah. Bu maçta çok duygulandık, Kadir Yağlıoğlu Hocamızı andık. Bir taraftan ağladık, bir taraftan mücadele ettik. Belediye Başkanımıza, muhteşem taraftarımıza, kulüp yönetimimize, tek yürek olup terinin son damlasına kadar mücadele eden oyuncularımıza çok teşekkür ediyoruz. Play oflarda bizi izlemeye devam edin. En büyük arzumuz 1. Lige çıkarak Develimizin adını tüm Türkiye’ye duyurmak. Bu arada play of maçları 12-13-14 Mart’ta Ankara’da.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Spor Adamları yönetimi görev dağılımı yaptı

Kayseri Spor Adamları Derneği yapılan 3.Olağan Genel Kurul toplantısı  somrası seçilen Yönetim Kurulu toplanarak görev …