Deafolimpik İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasına Kayseri’den 2 sporcu

İran’da 19-24 Kasım’da yapılacak olan Deafolimpik İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasına Kayseri Melikgazi Belediye Spor kulübünden 2 sporcu gidecek.
Bunu ‘Kayserimize ve Ülkemize hayırlı olsun,Rabbime Sonsuz Şükürler Olsun‘ diyerek duyuran Kulüp Antrenörü Yavuz Sayan şunları söyledi.
“Melikgazi Belediyesi Spor Kulübünden Dünya Şampiyonası’na 2 Sporcu Birden. İstanbul’da Yapılan Deafolimpik İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında. 1 Yıl Gibi Kısa bir Zamanda Yetiştirdiğimiz Sporcumuz. Yasin Çimen Olimpiyat ve Dünya Şampiyonunu Finalde Yenerek 80 kg Altın Madalya Kazanmıştır. 67 kğ da ise Zeliha Varol Kızımızda üçüncü olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Bu Başarıların Ardından Poomse Dalında Türkan Teke kızımızla beraber Yasin Çimen Türk Milli Takımımızı temsilen 19-24 Kasım Tarihlerinde İran da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına gitmeye hak kazanmışlardır.Başarıya Giden Süreçte Başta Melikgazi Belediyesi Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’na, Kulüp Başkanımız Başkan Yardımcımız Yakup Yüksel‘e, Müdürlerime, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali Ihsan Kabakçı’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılı Olan Dereceye giren ve Giremeyen Sporcularımızı ve Ailelerini Tebrik ediyorum. Müsabaka Dalında Başarılı Olmalarına Vesile Olan Müsabakalara Hazırlayan Çalıştıran Çiçeği burnunda Antrenörümüz Yunus Emre Sayan ‘a, Eşim Hocam Arzu Tan Sayana Teşekkür ediyorum. Karılı Kocalı çıktığımız Bu Kutlu Yolda Birde Oğlumuzuda Ekledik. Başarı Asla Tesadüfi Değildir.”

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Vali Günaydın’dan Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneğine ziyaret

Vali Şehmus Günaydın Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneğini ziyaret Etti Dernek yetkilileri tarafından karşılanan Vali …