Davut İzol’dan ‘İçimdeki yalnızlığım’

Kitapları ve eserleri ile dikkat çeker  yazar Davut İzol’un bu kez ‘yazdıklarınız bizimle değer kazanır’ diyerek ‘İçimdeki yalnızlığım’ kitabı satışa çıktı.

Davut İzol kitapla ilgili ‘Kitabımın ana teması kişisel gelişim üzerine özellikle kadınları, engelli kardeşlerimizi, çocuklar ve yaşlıların yaşadıkları dramayı gündeme taşıdım. İçimdeki yalnızlığım da ki bir başka anlatım insanlar ne kadar çok çevreye arkadaşlara sahip olsalarda hep içindeki dostlardır aslında insanın kendini yakın çevresinde hissettiği yalnızlığı’ dedi.

Kitap  www.pembevagonlar.com adresinden ya da 5413418981 whattsap hattından sipariş verilebiliyor.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Azerbaycan’dan Kayseri Keyfi muhabbette noktalanan ‘gönül köprüsü’

Kayseri’de Azerbaycan temsilciliği olarak Türkiye’ye yapılan resmi ziyaret gerçekleştirildi. Bu çerçevede ANASAN Başkanı Sabit İnce, …