Çocuklar  ‘akıl oyunları’ değerlendirdi

Talas Belediyesi, öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli geçirmeleri için zeka ve düşünce geliştirici ‘Akıl Oyunları’ etkinliği düzenledi. Etkinliğe katılan öğrencilere program sonunda katılım belgesi verildi.

Kapalı Çocuk Parkı Kadın Kültür Merkezi’nde 7-10 yaş grubu çocuklara yönelik olarak başlatılan ve sömestir tatili boyunca devam eden etkinliklere toplam 72 çocuk katıldı. Zeka ve zihin geliştirici çeşitli oyunlar ve aktivitelerle dolu dolu bir tatil geçiren çocuklara, program sonunda katılım belgeleri verildi.

Düzenlenen etkinliğin çocukların zeka ve zihin gelişimine büyük katkı sağladığını ifade eden veliler ise programı düzenleyen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

“Süslü Kadınlar” Otomobilsiz Bir Pazar Günü İstiyor

2013 yılında ilk defa İzmir’de düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, 20 Eylül’de dünya çapında 150 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.