ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRÜ SİBEL LİVDUMLU’YA ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRÜ SİBEL LİVDUMLU’YA ZİYARET

 Kayseri’nin mimari gelişimine önemli katkılar koyan, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu’yu ziyaret eden Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Murat Gencer, Koray Can ve Kazım Karagöz ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Federasyon yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sibel Livdumlu, kurum olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’da kendilerini kabul eden ve şehrin gelişimine katkı sunan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Mürürü Sibel Livdumlu’ya teşekkür etti.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

42 yıllık haber… ‘Diplomaside kadın günü’

İlhan KARAÇAY yazdı: TAM 42 YILDIR ARŞİVLERDE DURAN BİR HABERİM, AYDINLIK GAZETESİNDE YAYINLANAN “DİPLOMASİDE KADIN …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427