Büyükşehir, Kocasinan, Melikgazi, Talas, Bünyan belediye haberleri (30.05.2022)

BÜYÜKŞEHİR SPOR A.Ş. YAZ SEZONUNDA DA DOPDOLU

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. yıl boyu aralıksız şekilde sürdürdüğü spor faaliyetlerine yaz aylarının gelmesiyle birlikte, daha fazla alanda yoğun bir program ve tempo ile hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Spor A.Ş. vatandaşlardan yoğun ilgi gören spor okullarının yaz dönemi kayıtlarını başlatırken, Anadolu Harikalar Diyarı Spor Tesisleri, Sukaypark tesisi ve Sümer Spor Tesisi Tenis Kortunu da hizmete açtı.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla spor alanındaki hizmetlerini yoğun bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. yaz aylarının gelmesiyle birlikte, özellikle çocuklar ve gençler başta olmak üzere, Kayserililere sporu sevdiren faaliyetlerine hız verdi.

Büyükşehir Spor A.Ş.’nin yıl boyu düzenlediği, çocuklar ve gençler başta olmak üzere vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören spor okulları, yeni dönem kayıtları ile aralıksız sürüyor. 16 tesis ve 7 parkta futboldan basketbola, okçuluktan tenise, yüzmeden kick boksa 15 branşta Spor A.Ş. eğitmenlerince hazırlanan kurs programları ile hizmet verecek Yaz Dönemi Spor Okulları kayıtları 16 Mayıs itibari ile başladı.

Yaz Dönemi Spor Okullarının başlangıç ve bitiş tarihleri; 1. Yaz Dönemi için 20 Haziran 2022-20 Temmuz 2022, 2. Yaz Dönemi için 21 Temmuz 2022-15 Ağustos 2022 ve 3. Yaz Dönemi için 16 Ağustos 2022-10 Eylül 2022 olarak planlandı.

Kayıtları 16 Mayıs’ta başlayan Yaz Dönemi Spor Okulları’nda branş ve yaş aralıkları ise yetişkin kursları için 16-65, jimnastik için 4-10, buz pateni için 4-15, su kayağı için 11-15 ve yüzme için 6-15 yaş olarak belirlenirken, futbol, basketbol, hentbol, tenis, masa tenisi, okçuluk, geleneksel okçuluk, kick boks, taekwondo, voleybol ve badminton için ise 7-15 yaş olarak düzenlendi.

SUKAYPARK TESİSİ VE TENİS KORTU SPORSEVERLERİN HİZMETİNDE

Spor A.Ş. tesislerinde yeni hizmetler sporseverlerle buluştu. Sporu bir yaşam şekli haline getirmeyi amaçlayan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Anadolu Harikalar Diyarı Sukaypark tesisini hizmete açtı. Tesis, saat 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

ANADOLU HARİKALAR DİYARI SPOR TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI

Ayrıca Anadolu Harikalar Diyarı Spor Tesisleri de hizmete açılırken, sporseverler için Plaj Voleybolu, Plaj Futbolu, Tenis Kortları, Açık Halı sahaları, Basketbol ve Voleybol Sahaları 09.00 ila 22.00 saatleri arasında açık olacak.

Büyükşehir Spor A.Ş. ayrıca Sümer Spor Tesisi Tenis Kortu’nu da sporseverlerin hizmetine sundu. Tenis severler Sümer Spor Tesisi Tenis Kortu’nda sporun ve eğlencenin keyfini yaşarken, Spor A.Ş. eğitmenlerince tenis öğrenmek isteyenlere kurs imkânı da sunulacak. Haftanın 7 günü açık olan tesis; pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri saat 09.00-22.00 arasında, pazar günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tesislerinden ve kurslarından yararlanmak isteyen vatandaşlar, tesisleri ziyaret ederek ya da www.sporaskayseri.com.tr internet adresini üzerinden işlemlerini yapabilecek.

5 ÜLKENİN ÖĞRENCİLERİ MELİKGAZİ’DE GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ ALDI

Melikgazi Belediyesi, Geri Dönüşüm Tesisleri’nde 5 ayrı ülkeden gelen öğrenci ve öğretmenlerine geri dönüşüm ve sıfır atık konusunda eğitim verdi.

Ülkemizin gelişimine değer katan her bir projede yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Sürdürülebilirlik Avrupa’yı Birbirine Bağlıyor’ konulu proje kapsamında Örenşehir Çinkom Ortaokulu Erasmus KA-229 öğrenci değişim programı çerçevesinde Portekiz, İspanya, Hollanda, Slovenya ve Finlandiya gibi 5 ülkeden toplam 21 öğrenci ve 10 öğretmen şehrimize geldiler. Geri dönüşüm tesisimiz bir eğitim tesisi gibi hareket etmeye devam ediyor. Öğrenciler ve yetkililer belediyemiz geri dönüşüm tesisini ziyaret ederek sıfır atık hakkında bilgi aldılar.  Aynı zamanda bitkisel atık yağların çöpe ve lavaboya dökülmemesi, tekstil atıklarının çöplerle karışık atılmaması, evlerimizde, okullarımızda işyerlerimizde ayrı toplanması ve geri kazanım noktalarına bırakılması gerekliliği vurgulandı. Hem çevre kirliliğinin önlendiği hem de doğal kaynakların korunduğu ve ülke ekonomisine sağlayacağı katkılar aktarıldı. Tesisimiz ve eğitim tesisi gibi örnek ve referans olmuştur.  Ayrıca Erciyes Koleji 1.,2., 3. sınıf öğrencilerine sıfır atık eğitim semineri düzenlenmiştir. Öğrencilerimize okullarında ve evlerinde geri dönüşüm sıfır atık nasıl uygulanabilir anlatıldı. Emeği geçenlere teşekkür ederim. ” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’İN “ORUÇ REİS” PROJESİ ÖDÜL GETİRDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının destekleri ile gerçekleşen 7. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde, Oruç Reis Projesi ile “En iyi riskli alan ilan eden belediye” ödülünü aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Yaşanılabilir şehirler inşa etmenin yolu da bilinçli kentsel dönüşümdür. Kentsel dönüşüm çalışmalarında hız kesmeyeceğiz” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğinde yürütülen 200 milyon TL’lik 572 konutluk Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi ödüle layık görüldü.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleri ile gerçekleşen 7. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Oruçreis Projesi ile “En iyi riskli alan ilan eden belediye” ödülünü aldı.

Ödülü, Büyükşehir Belediyesi adına Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Hakkı Alp, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedad Gürgen’in elinden aldı.

“KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMEYECEĞİZ”

Başkan Büyükkılıç, yaptığı açıklamada,  “Yaşanılabilir şehirler inşa etmenin yolu da bilinçli kentsel dönüşümdür. Elhamdülillah şehrimizde bunun örnekleri çok. Belediyecilik tarihinin en önemli projelerini hayata geçirmek için çalışıyoruz. Şükürler olsun meyvelerini de topluyoruz. Çünkü bizim anlayışımızda birlik, beraberlik ve dayanışma var. Bizler 16 ilçemizle beraber Kayseri’yi daha güzel günlere götüreceğiz. Kentsel dönüşüm çalışmalarında hız kesmeyeceğiz. Vatandaşlarımıza güvenli yapıları, yeşil alanları ve sosyal donatıları ile konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu ödül ile birlikte, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 3 yılda aldığı ödül sayısı 23’e ulaşmış oldu.

BÜNYAN’DA TEHLİKE ARZ EDEN METRUK YAPILARIN YIKIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Bünyan Belediyesi İmar Müdürlüğü’nce belirlenen metruk yapılar tehlike arz etmesinin yanı sıra kent estetiğini bozması, risk taşıması, mahallelilerde endişe oluşturması, sosyal sorunlara neden olması, görüntü ve çevre kirliliği oluşturması nedeniyle 3194 Sayılı İmar Kanunu’nun 39. Maddesi kapsamında Bünyan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yıkılmaya devam ediyor.
Başlatılan yıkım çalışmaları ile çevre ve görüntü kirliliği giderilmiş, oluşabilecek can ve mal kaybının önüne geçilmiş, sosyal sorunların ve endişelerin önüne geçilmiş olacak.
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Bünyan Belediye Başkanı Özkan ALTUN, metruk binaları yıkıp düzensiz ve tehlikeli yapılaşmayı sorun olmaktan çıkardıklarını bildirdi. ALTUN yazılı açıklamasında, Bünyan’da bulunan metruk ve tehlikeli evleri sahipleri ile anlaşarak yıkıldığını belirterek, “Çarpık yapılaşmayı Bünyan’ımızda sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yıkım yaparken gönülleri kırmıyoruz. Metruk binalar uygunsuz işlerin yapıldığı, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan, can, mal ve sosyal güvenlik açısından tehlikeli yerler haline gelmiş. Yaptığımız bu çalışma sayesinde hem güvenli yerler ortaya çıkıyor hem görüntü ve çevre kirliliği gideriliyor hem de sosyal sorunlar ortadan kalkmış oluyor. Bu alanda çalışmalarımızı sürdürerek imar alanında Bünyan’ımızda yaşanan sorunları ortadan kaldıracağız’’ ifadelerini kullandı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘UNUTULMAZ’ ÜNİVERSİTE GENÇLİK SPOR FESTİVALİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Üniversite Gençlik Spor Festivali’ne katıldı. Binlerce gencin katıldığı gecede sahne alan ünlü pop-rock grubu Gece Yolcuları da, eşsiz sahne performansı ve sevilen şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Genç dostu Büyükşehir Belediyesi gençlere yönelik etkinlik ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla, kültür sanat ve spor alanında yoğun ilgi gören birçok etkinlik ve faaliyet gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, Üniversite Gençlik Spor Festivali’nde gençlerle buluştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Paraşüt İndirme Alanı’nda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin düzenlediği Üniversite Gençlik Spor Festivali Turnuvası’nda ödül gecesine katıldı.

GENÇ DOSTU BAŞKAN, GENÇLERE SESLENDİ

Sahneye çıkan ve gençlere seslenen Başkan Büyükkılıç, “Sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Her biriniz, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethettiği yaştasınız. Her birinizi Fatih, Yavuz, Kanuni olarak görmek istiyoruz. O açıdan sizlerin eğitimli, donanımlı, sosyal ve kültürel yönden kendini geliştirmiş, öz güven içerisinde Cumhuriyetimizi 2023’e, 2053’e, Alparslanların Anadolu’yu fethettiği gibi 2071’lere bininci yıllara taşımaya var mısınız? Helal olsun size” dedi.

“BU ŞEHRİ DAHA GÜZEL GÜNLERE TAŞIMAK İÇİN ÇIRPINIYORUZ”

Büyükkılıç, Kayseri’yi geleceğe taşımak için gayret gösterdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Kayseri denilince akla hayırseverler şehri gelir. Kayseri denilince akla âlimler şehri gelir. Kayseri denilince 5 üniversitesi, 80 bin civarında genç nesliyle üniversiteler şehri akla gelir. Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden gençlikle ilgili genç dostu şehir ödülünü alan şehir akla gelir. Sizlere layık olmak için altyapısıyla, imar uygulamalarıyla yarışan bir şehir anlayışıyla geleceğe taşırken, sosyal ve kültürel yönden kütüphaneler şehri, müzeler şehri olması için gayret gösteriyoruz. Gerek inanç, gerek kültür, gerek gastronomi, kayak, doğa turizmi çeşitlendirmeleriyle açık hava müzesi olan bu şehrimizi, medeniyetler şehri olan Kayseri’yi hep beraber sizlerle el ele, gönül gönüle daha güzel günlere taşımak için çırpınıyoruz.”

1 milyon 260 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük millet bahçeleri arasında yer alacak olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Yanı başımızda 1 milyon 260 bin metrekarelik Kayseri’mize yakışır, içerisinde her türlü fonksiyonlarıyla bir millet bahçesini bu şehre kazandırmaya çalışıyoruz. Çok değerli ilçe belediye başkanlarımızla bu üniversiteler şehrinde gençlerimize yakışır hizmet anlayışıyla sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Biz diyoruz ki: ‘Siz çamaşırlarınızı getirin, biz yıkayalım, yeter ki siz ders çalışın.’ Sizler için gece demeden gündüz demeden çalışıyoruz” diye konuştu.

Büyükkılıç, birlik, beraberlik mesajı vererek, “Bu güzel şehrimizde, ülkemizde Cenab-ı Allah, ay yıldızlı Türk bayrağımız altında, vatanını, milletini, devletini seven, tarihine sahip çıkan nesiller yetiştirmeyi nasip eylesin, sizleri tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

GENÇLERE ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ

Başkan Büyükkılıç, coşkulu geçen ve ilgi gören Üniversite Gençlik Spor Festivali sonunda müsabakalarda dereceye girenlere kupalarını ve ödüllerini takdim etti.

YENİ FESTİVAL, YENİ SANATÇI MÜJDESİ

Büyükkılıç, 9-12 Haziran’da yine Gençlik Festivali düzenleneceğini, yine aynı sahnede sanatçı Tuğçe Kandemir’in geleceği müjdesini verdi.

Başkan Büyükkılıç, ayrıca Gece Yolcuları grup üyeleri ile de görüşüp, ‘hoş geldiniz’ diyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

GECE YOLCULARI’NDAN UNUTULMAZ BİR GECE

Festivalin son gecesinde ünlü pop-rock grubu Gece Yolcuları sahne aldı. Konserin başında sahneye davet edilen Başkan Büyükkılıç, gruba çiçek takdim ederek, “Biz sizleri seviyoruz. Gençlerimiz adına sizlere çiçek vereceğiz. Çünkü sizler bizim çiçeklerimizsiniz. Tekrar ‘hoş geldiniz’ diyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Daha sonra Gece Yolcuları ekibi, eşsiz sahne performansı ve sevilen şarkılarıyla binlerce gence unutulmaz bir gece yaşattı. Gece Yolcuları grubu sevilen parçalarını Talas Paraşüt İndirme Alanı’nı dolduran hayranlarıyla birlikte seslendirirken, konseri izleyenlerin telefonlarının ışıklarıyla oluşturduğu görsel şölen de renkli görüntüler ortaya çıkardı.

21 Mayıs’ta başlayıp 29 Mayıs’ta sona eren Festival kapsamında, üniversite öğrencileri ‘Takımını Kur, Gençlik Festivali’nde Yerini Al’ sloganıyla, masa tenisi, tenis, plaj voleybolu, basketbol ve ayak tenisi olmak üzere 5 farklı branşta müsabakalar gerçekleştirdi.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “DİKİLEN HER BİR AĞAÇ, GELECEĞE BIRAKILAN EN BÜYÜK MİRASTIR”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri’de vefat eden kişilerin arkasından hayırlar yapıldığı, bu doğrultuda vefat eden kişilerin her biri adına fidan dikilerek, hem rahmet okutulacak çalışma olacağını hem de geleceğe bırakılan en büyük miras olacağını söyledi.

Vatandaşlara ağaçlandırma konusunda çağrıda bulunan Başkan Çolakbayrakdar, dikilen ağaçların geleceğe bırakılan en büyük miras olduğuna dikkat çekerek, “Öncelikle ölmüşlerimize, Allah rahmet eylesin. Kayseri’mizde bir gelenek vardır. Hayatı nihayete erdiği zaman bu dünyadan ebedi aleme göçenlerin arkasından perşembesinde bir şeyler dağıtılır. O dağıtılanlar, muhakkak ki kıymetli ve değerlidir ama belli bir süresi vardır. Eğer ki; vefat eden kişilerin her biri adına ağaç dikilirse veya yeşillendirme faaliyetleri yapılır ise hem şehre bir katkı sağlar hem de ölmüşlerin arkasından güzel rahmet okutacak bir çalışma olur. Bizler biliyoruz ki; yeşili ve çevreyi seven korumayı emreden bir dinin Peygamberin tabileriyiz. Ağaçların kesilmesiyle otlak haline gelen Medine dışındaki bir mekanı sevgili Peygamberimiz (S.A.V) o dönem ağaçlandırma projesi yaparak, kısa dönemde yeşillenmesini sağlamıştır. Dolayısıyla böyle bir medeniyete tabi olmaktan gurur duyuyoruz. Hadis-i Şerifte buyrulduğu gibi ‘Birinizin elinde bir fidan olduğu sırada Kıyamet kopacak olsa, onu dikmeye gücü yeterse diksin’ anlayışıyla ağaçlandırma çalışmaları yapıyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak oluşturmuş olduğumuz ‘Vuslat Ormanı’ ile rahmeti rahmana kavuşmuş isimleri de ağacın üstüne yazıyoruz. Ağacı gören kişiler, bir Fatiha okursa arkasından hayırla yad edecek, bir iş olacak diye düşünüyorum. Şehrimizde bunu yaygın hale getirilmesini istiyoruz. Ağaç dikilmesi konusunda gerek Kocasinan Belediyesi gerekse Kayseri Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma Vakfı (KAYEMA) vasıtasıyla hemşehrilerimizi böyle bir güzelliğe davet ediyorum. Bununda şehrimizde yaygınlaşmasıyla birlikte Kayseri’mize büyük bir kazanım olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Kocasinan’ın daha modern olması ve daha da güzelleşmesi için parklar ve yeşillendirme çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” diyen Başkan Çolakbayrakdar, daha yeşil bir çevre ve ormanlık alanlar oluşturmak için yoğun gayret içerisinde olduklarını ifade ederek, “Şu anda 3 farklı anlamda 3 farklı orman oluşturuyoruz. Bölgede her doğan çocuk için onun adına dikilmiş bir ağaç, evlenen çiftlerimiz için bir ağaç ve son olarak ise ebediyete intikal edenler için de bir ağaç dikerek ormanlar inşa ediyoruz. Bu ağaçlar zaman içerisinde büyüyecek ve Kocasinan içerisinde bir orman olacak. Bizden sonraki nesillere güzel bir miras olarak bırakacağımız bir hizmetimiz olacak” diye konuştu.

Başkan Dr. Palancıoğlu: “YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ’NİN ANAOKULU İHTİYACI GİDERİLİYOR”

İlçeye 13 yeni okul kazandıran Melikgazi Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne Hayırsever Keriman-Erkan Fırıncıoğlu işbirliği ile anaokulu yaptıracak.

Anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise  olmak üzere 3 yıl gibi kısa sürede 13 okulu Melikgazi’ye ve eğitime kazandırdıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, en güzel ve en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu çünkü geleceği çocuklara emanet edildiğini söyledi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Keriman Erkan Anaokulumuz 2 katlı olup 6 adet derslik, öğretmen odası, müdür odası, rehberlik odası, arşiv, çok amaçlı salon ve yemekhanesi bulunmaktadır. Peyzaj düzenlemesi ile bahçede açık oyun alanları düzenlenecek. Burada okul öncesi eğitim faaliyetlerinin yürütüleceği yapıda çocuklara eğlenceli aktiviteler ile hem eğlenip hem de öğrenmelerini sağlayacak ortam oluşturmayı amaçlıyoruz. Anaokulumuzun eğitim hayatımıza, çocuklarımıza, gelecek nesillerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

KALİTELİ HİZMET, KALİTELİ PERSONELLE VERİLİR

Talas Belediyesi’nin vatandaşlara sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla düzenliği Türk Standartları Enstitüsü (TSE) TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi (KYS) eğitimi sona erdi.

Belediye Meclis Salonu’nda TSE’de görevli Makine Mühendisi Dr. Aysel Engin tarafından 5 gün süreyle verilen Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi tamamlandı.

Eğitimin kapanış programında konuşan Kalite Yönetim Sistemi Birim Sorumlusu Mehmet Ali Çetinkaya iyi bir eğitim sürecini tamamladıklarını belirterek, “Çok verimli bir eğitim programı gerçekleştirildi. Katılan herkese ve değerli hocamıza teşekkür ediyorum. Kalite hedefimizdeki gelişim devam ediyor. Arkadaşlarımız bundan sonra artık iç tetkiklere katılacaklar.” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen Başkan Yardımcısı Ali Küçükoğlu, yakalanan bu ambiyanstan dolayı eğitimi veren Aysel Engin ve katılımcılara teşekkür etti.

“İNSAN DÜŞÜNCESİYLE KALİTELİ OLMALI”

Başkan Yardımcısı Koray Kök ise, bu eğitimlerin sürekli devam etmesinin kaliteli hizmet açısından önemli olduğuna değinerek, “Bu eğitimlerin sürekliliğini önemsiyoruz. Bu eğitim kağıt üzerinde değil, hakikaten bizim çalışma performansımızı artıracaktır. Kağıt üzerinde her şey kaliteli olabilir, insan düşüncesiyle kaliteli olmalı. Önemli olan çalıştığımız iş yerine sadakatimiz. Yaptığımız işi en güzel şekilde eksiksiz yapmak bizim kalite hedefimiz olmalıdır. Kurduğumuz sistem bizden sonraki çalışanlara sirayet etmeli. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Eğitimin ardından KYS İç Tetkikçi Belgesi almaya hak kazanan 40 personele TSE tarafından belgeleri verildi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Yaz Dönemi Spor Şenliği, Hacılar ERVA Spor Okulu, yaz kursları ve esnaf ziyareti, Bilişim Akademisi, Kentsel dönüşüm, Kazan kazan modeli ev sahibi olma, MBB Encümen toplantısı,

BÜYÜKŞEHİR’DEN 2 BİN 500 KİŞİ İLE 1’İNCİ YAZ DÖNEMİ SPOR ŞENLİĞİ Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427