Büyükkılıç’tan Kaymakam Abay’a ziyaret, AKP’li gençlere birlik çağrısı

BÜYÜKKILIÇ’TAN KOCASİNAN KAYMAKAMLIĞI’NA ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay’ı ve tüm birimleri ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, işlem yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlik, beraberlik dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürürken, bu kapsamda Kocasinan Kaymakamlığı’na ziyaret gerçekleştirdi.

Tüm birimleri gezen ve Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ile personellerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Büyükkılıç, işlem yapan vatandaşlar ile de görüştü. Bu sırada ailesi ile birlikte kaymakamlıkta olan iki öğrencinin karnelerini inceleyen Büyükkılıç, öğrencilere harçlık vererek, derslerinde başarılar diledi.

Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kocasinan Kaymakamımız İlhan Abay ve kaymakamlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Her daim uyum kültürü içerisinde çalıştığımız Kaymakamımız İlhan Abay’a misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜKKILIÇ: “BİRLİĞİMİZ BERABERLİĞİMİZ; BEREKETİMİZDİR”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı’nın Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Büyükkılıç, 30 büyükşehir içerisinde yüzde 60 yatırım ile Kayseri’nin birinci olduğunu hatırlatarak, “İşte AK Parti’nin, cumhur ittifakının farkı burada. Birliğimiz beraberliğimiz; bereketimizdir” dedi.

Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen programa Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri katıldı.

Programda Büyükşehir Belediyesi’nin 2021’deki faaliyetlerini ve projelerini anlattığı video izletildi.

‘GENÇLİK SENİNLE GURUR DUYUYOR’ SLOGANLARI İLE KÜRSÜYE ÇAĞRILDI

Şehrin ağabeyi diye nitelendirilen ve ‘En büyük Başkan Memduh Başkan’, ‘Gençlik seninle gurur duyuyor’ sloganları ile kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Değerli başkanımızı, kıymetli ekibini, siz teşkilatlarımızı tebrik ediyorum. Kayseri’miz bir başka güzel, Melikgazi’miz de adeta bu güzellikler içerisinde bir inci gibi, her bir ilçemiz ayrı güzel” dedi.

Burada faaliyetlerden, yatırımlardan bahsedildiğini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Büyükşehir bağlamında 30 büyükşehir içerisinde yüzde 60 yatırım ile Kayseri’miz birinci oldu. Böyle bir anlayış içerisinde belediyecilik hizmetleri yapıyoruz. Büyükşehir’de el ele, kol kola, Kayseri’mizi aidiyet duygusu diye nitelendirdiğimiz, sahiplenme duygusuyla daha iyi bir konuma taşımak için Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bakanlarımızla, milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla, 17-0 bir bereketi yaşıyoruz” diye konuştu.

Büyükkılıç, birliğin, beraberliğin bereketini yaşadıklarını vurgulayarak, konuşmasında “İşte AK Parti’nin, cumhur ittifakının farkı burada. Birliğimiz, beraberliğimiz bereketimizdir. Bunu korumak için de hepimizin gayret göstermesi gerekir. 2022’de daha fazla yatırımlarla sizleri buluşturmak ümidiyle, saygılar, sevgiler sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç, program kapsamında Melikgazi Belediye Başkanı, Mustafa Palancıoğlu’nun 2021’deki hizmetlerini anlattığı sunumu da dinleyerek, Başkan Palancıoğlu’nu ve tüm ekibini tebrik etti.

AK PARTİ’DEN MELİKGAZİ’NİN 2021 YILI HİZMETLERİNE BÜYÜK ALKIŞ

 Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, başarıların, büyük hizmetlerin ve rekorların yılı 2021 hizmetlerini AK Parti İl ve Melikgazi İlçe Teşkilatı’na anlattı.

Yoğun bir tempoyla 2021 yılı hizmetlerini anlatmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’miz için omuz omuza çalıştığımız AK Parti İl ve Melikgazi İlçe Teşkilatı’na, 2021 hizmetlerimizi aktardığımız bir sunum gerçekleştirdik. İlçemizin geleceği adına önemli icraatlara, düzenlemelere, çalışmalara imza attık. Eğitimden sağlığa, ibadet merkezilerinde ulaşıma kadar pek çok alanda önemli gelişmeler katettik. 2022 yılında da aynı kararlılıkla inşallah gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle camiler, okullar ve sağlık ocağı, park ve yeşil alan ihtiyaçlarının karşılandığı bir yıl oldu. Mesai arkadaşlarımızla yoğun çalışarak rekorlarla dolu bir yılı geride bıraktık. Özverili çalışmaları için mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. 4786 adet konut ve 156 adet dükkan yaparak kentsel dönüşüm çalışmalarımıza gayretle devam ettik. 5 adet sosyal tesis, 13 adet okul, 5 adet aile sağlığı merkezi 2 adet 112 acil istasyonu, 9 cami 3 diyanet eğitim ve kültür merkezi, 4 adet tarihi dokunun restorasyon çalışmasını yaptık. 162 bin ton asfalt serimi ile 162 kilometre yol yaptık. 14 adet yeni park ve 9 adet park revizesi, 76 bin 500 adet ağaç ile yeşillendirme çalışmalarımıza devam ettik. 5 mahallede fırın yaparak yöresel kültürümüze katkı sağladık. Sosyal belediyecilik kapsamında 38 bin 500 aileye çeşitli yardım yapıldı. Daha birçok benzer hizmeti 2021 yılında gerçekleştirdik. Hayırlı olsun. AK Parti Kayseri İl Başkanı’mız Sayın Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Sayın Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe Başkanı’mız Sayın Gökhan Ülke, Mahalle Başkanları’mız, Meclis Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları’mız ve teşkilat mensuplarımıza katılımları için teşekkür ediyorum. AK Parti’nin başarısı teşkilatın özverili ve fedakâr çalışmasının bir sonucudur.” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Talas, Develi, Hacılar, Melikgazi, Kocasinan Belediye haberleri (20.06.2022)

ALİ DAĞI’NDA ANTEP FISTIĞI YETİŞECEK! Talas Belediyesi, bir ilke daha imza atarak Ali Dağı’ndaki bitki …