Bi’ Yetenek Kim başlıyor ve Amerikalı Fenomenler Türk DJ’in şarkısıyla dans etti

Bi’ Yetenek Kim başlıyor!

Son dönemlerde çok sayıda müzisyenin, sektörde yer edinmeye çalışmasıyla birlikte müzik yapabilmek için kurulan hayaller gün geçtikçe zorlaşıyor. Maddi ve manevi olarak destek görmek isteyen müzisyenler birçok zorlukla sanat yapmaya çalışıyorlar. Müzik sektörünün nabzını yoklayan yapımcı Murat Kınay ve Umut Durmaz, Kınay Global ve 21 Medya ortaklığı ile bu alanda ki eksikliği kapatmak için ‘’ Bi Yetenek’’ Projesini 3. kez hayata geçiriyor.

Kınay Global ve 21 Medya ortaklığıyla yapılan beste ve ses yarışması ‘’ Bİ’ Yetenek ‘’ ilk iki yarışmasında aldığı başarının verdiği gurur ve yeni yarışma üzerine yoğun talebin olması nedeni ile üçüncü serisi “1 Nisan 2021” tarihinde başvuruları almaya başlıyor.

Bu yarışma ile amacımız sadece Türkiye’de dinlenen müziği bulmak değil aynı zamanda sanatçıların müziğini duyurmak için ve haklarını korumak için profesyonel olarak “Dijital Haklardan Gelir Elde Etme, Dünya Genelinde Telif Haklarını Kaydettirme ve Koruma, Telif Haklarından Para Kazanma, Zaman Damgası ile Eserlerini Koruma Altına Alma, Korsana Karşı Parmak İzi Denetleme Sistemi ile Korsan Sayfalardan & Platformlardan Kaldırılması” gibi alanlarda da sanatçı adaylarını bilgilendirmek ve müzik endüstrisine adapte olmalarını sağlamaktır.

Karnaval Grup’un medya sponsoru olduğu yarışmada “Türkiye’nin En Büyük Online Beste ve Ses Yarışması” 3. defa gerçekleştiriliyor olacak.

Daha Önceki Rakamlar

Birinci Yarışmada 3K+ Başvuru.

İkinci Yarışmada 2.1K+ Profesyonel Kayıt ile Başvuru.

Dijital Mecrada 4M+ Erişim.

Radyolarda 4.2K Saniye Reklam Süresi.

Toplamda İki Yarışma ile 20M Üzeri Erişim.

Bi Yetenek Kim? düzenlendiği her sene ödüllerini de arttırarak gerçekleştirme ve Türkiye’de ilk defa online bi yarışmada toplamda 35.000 TL Nakit olmak üzere 50.000 TL’ye varan ödül ve festivaller de sahne alma garantisi gibi avantajlarla katılımcılarımızı müzik sektörüne reel olarak kazandırıyoruz.

Aynı zamanda da yarışmaya katılan katılımcıların eserlerinin tüm dijital gelirlerini, pandemi döneminde sanatçıların ve sanatçı adaylarının yaşadığı olumsuz koşullar nedeniyle ilk 3 ay süresince %70’ini eser sahibine vererek destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Amerikalı Fenomenler Türk DJ’in şarkısıyla dans etti

Avrupa’da yaşayan başarılı müzik üreticisi ‘DJ Vayne’ son müzik çalışması ’No Love’ ı yayınladı. Genç müzik yapımcıları arasında dikkat çeken projelere imza atan başarılı dans müzik prodüktörü, ‘No Love’ ismini verdiği enerji dolu dans şarkısı ile etkileşim yaratmayı sürdürüyor.
Amerika’da bulunan seçkin dans müzik okulu ve toplulukları, Spotify platformunda bulunan ilgi odağı müzik listelerine kadar birçok konumda en çok dinlenenler arasında ‘No Love’ projesini görebilirsiniz.
Global müzik listelerinin şarkıya olan ilgisi ile büyük bir gurur yaşayan müzisyen, beklediğinden çok daha iyi bir etkileşim oluştuğunu ve bir sonraki projeler için ‘No Love’ın iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu paylaştı.
Dijital medya üzerinde dikkat çeken dinlemeler alan yetenekli isim ‘No Love’ projesi için ünlü müzik prodüktörlerinden destek almayı başardı.‘DJ Vayne’ i tüm dijital müzik platformları ve resmi dijital medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Evlilikleri güçlendirmek için öneriler

Evlilik hayatı, kendi içinde iyi ve kötü zamanları bulundururken; pandemi koşullarının uzaması ile birlikte bu …