Başkan Kaymaz, Kaymakam Karacan’ı Ziyaret Etti

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı, Kayseri & Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan’ı makamında ziyaret ederek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Spor başta olmak üzere diğer güncel konuların görüşüldüğü sohbette; Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Kayseri Şubesinin faaliyetleri, Kayseri & Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneğinin organizasyonları ile Kayseri’de yaşayan Elazığlıların gündeme getirildiği konular ve hentbolun Kayseri’deki genel durumu ve gelişimi konularında yaklaşık 45 dakika süren bir görüşme sonrası Kaymakam Karacan, görüşmeden duyduğu memnuniyetini dile getirerek başkan Kaymaz’a görevlerinde başarılar diledi.

Keyifli sohbet, Kaymakam Karacan ile başkan Kaymaz’ın günün anısına çektirdiği fotoğrafın ardından sona erdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nden Vali Gökmen Çiçek’e ziyaret

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Metin Kösedağ Başkanlığında, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i ziyaret etti. KGC …