Başkan Dr. PALANCIOĞLU Kıranardı  halkı ile  sohbet ettik , eğlendik, ikramlarda bulunduk  gönüllerde bütünleştik

Cumartesi akşamı KIRANARDI  MAHALLE  halkı ile  beraber neşe için de  sohbet ettiklerini   belirten belediye başkanı  Dr.Mustafa PALANCIOĞLU  Kıranardı yeşillikleri için de meyve bahçeleri  ile donatılmış  bir sayfiye  yeridir.  Yaz aylarında nüfusu iki kat artmaktadır.  Kıranardı kent ormanı ile mesire yeri cazibesi olan  Kıranardı  kayserimize  ayrı bir değer  katmaktadır. Sabah erken saatlerde başlayan  genel temizlik  asfalt ve kaldırım yenileme çalışmamız akşam üstü  eğlence  ve müzik konseri  ile etkinliğimiz son buldu.

     Kıranardı mahalle halkı ile sohbet ettik çocuklara pamuk şekeri, dondurma, patlamış mısır ikram ettik, ekmek arası tantuni ve ayran ile devam eden ikramlarımız ile Kıranardı’lılar bizleri bağırlarına bastılar.  Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu yaz günlerinde serin ve esintili bir akşam günü gönüllerince eğlendiler dedi.

 Mahalle buluşmalarımız   Küçükbürüngüz ve Subaşı Mahalle halkı ile devam edeceğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa PALANCIOĞLU, barış beraberlik ve kardeşliği amaç eden  mahalle buluşmalarının  son derece  isabetli  bir etkinlik  olduğunu  sözlerine ekledi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

Göz Atabilirsiniz.

BÜYÜKKILIÇ: “HAYIRSEVERLER ŞEHRİ KAYSERİ’YE YAKIŞIR HİZMET”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi ve hayırsever iş birliği ile hayata …

İTFAİYEDEN 3 SAATLİK KEÇİ KURTARMA OPERASYONU

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, Develi ilçesinde dağlık arazide 250 metrelik uçurumda mahsur …