Bakan Göktaş Erciyes’te Şenliğe Katıldı, “Kayseri Yağlaması” Yaptı, Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri, İncesu ziyareti, Çalıştay, başsağlığı, değerlendirme

BAKAN GÖKTAŞ VE BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ERCİYES’TE ŞENLİĞE KATILDI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile birlikte Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi’nde Spor A.Ş. tarafından düzenlenen ‘Erciyes’te Şenlik Var’ programına katıldı.

112 kilometrelik pistleri ve 19 mekanik tesisinin yanı sıra 3 bin 400 metre rakıma ulaşan teleferik hatları ile yerli ve yabancı turistlerin her yıl akınına uğrayan Erciyes Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrarken, vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan festival ve şenliklerle eğlence dolu saatler geçiriyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilk olarak Erciyes Kayak Merkezi’ndeki esnaf ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.

“Biz Şehri Çok Beğendik, Gerçekten Mükemmel”

Burada esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Büyükkılıç, kayak merkezine gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Çorum’dan gelen bir aile, Büyükkılıç’a “Çok beğendik her yere bayıldık, meydanı da gezdik. Biz şehri çok beğendik, gerçekten mükemmel” diyerek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç’ı gören bir araç sürücüsü de aracını durdurarak, “Başkanım seviyoruz sizi, Allah’a emanet olun” diye sevgi gösterisinde bulundu.

Kayseri, Şenlikte Eğlenceye Doydu

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha sonra Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından 10-11 Şubat tarihlerinde Tekir Kapı’da düzenlediği ‘Erciyes’te Şenlik Var’ etkinliğe katıldı.

Erciyes Kayak Merkezi’ndeki şenliğe Başkan Büyükkılıç ve eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve eşi Sümeyra Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Murat Cahid Cıngı, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar da katıldı.

Bakan Kar Voleybolu Oynadı, Başkan Tezahürat Yaptırdı

Bakan Göktaş etkinlik kapsamında gençlerle kar voleybolu oynarken, Başkan Büyükkılıç da gençlere ‘sarı, kırmızı, en büyük Kayserispor’ tezahüratları yaptırdı. Öte yandan, Spor A.Ş. eğitmenleri tarafından ‘Horon’ gösterisi ilgiyle izlenirken, Büyükkılıç, etkinlikteki gençlere Pazartesi günü Kayserispor-Beşiktaş maçına götürme sözü vererek, internet kartı hediye etti.

BÜYÜKKILIÇ, TÜRK SANAT MÜZİĞİ KENT KOROSU KONSERİ’NDE SANATSEVERLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri’ne katıldı. Başkan Büyükkılıç, “İnşallah bunun bir diğer çalışmasını Kadir Has’ta yapalım, maşallah salonlara sığmıyorsunuz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın kültür sanat alanında yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği projelerle açık hava müzesi konumunda olan Kayseri’yi kültür sanatın merkezi yapma gayretleri sürüyor.

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi tarafından kültür sanat etkinlikleri kapsamında İl Kültür Müdürlüğü Salonu’nda Mustafa Uyan’ın şefliğinde Türk Sanat Müziği Kent Korosu Konseri ücretsiz olarak gerçekleşti.

Konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da katılarak, sanatseverlerle bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç’a, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun ile daire başkanları da eşlik etti.

“Maşallah Salonlara Sığmıyorsunuz”

Konser sonrası Şef Mustafa Uyan’a kent korosu adına çiçek takdim eden Başkan Büyükkılıç, “Şehrimizin yüz akı kent koromuzun mensupları, değerli hemşehrilerim, sanatsever, müzik sever dostlarımızla, iki yıl aranın ardından böyle bir tabloyla karşılaştık. İnşallah bunun bir diğer çalışmasını Kadir Has’ta yapalım, maşallah salonlara sığmıyorsunuz” diye konuştu.

Büyükkılıç, vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam edeceklerini belirtip, kent korosu üyelerine seslenenerek, “Kent koromuzun sevdalısı hemşehrilerimiz sizleri çok seviyorlar. Ayrıca Ramazan ayına kadar her hafta mutlaka bir etkinliğimiz olacak ama kent koromuzun yeri bir başkadır” dedi.

Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği konserde, Türk Sanat Müziği Kent Korosu birbirinden güzel eserler seslendirdi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, EŞİ İLE BİRLİKTE MUTFAĞA GİRİP, “KAYSERİ YAĞLAMASI” YAPTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte KAYMEK tarafından gerçekleştirilen Kayseri’nin ünlü ve sevilen gastronomi değeri olan ‘Kayseri Yağlaması Yapımı’ etkinliğine katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mesleki eğitim ve kültür faaliyetlerini gerçekleştiren kuruluşu KAYMEK, evli çiftleri Kayseri’nin zengin gastronomi kültürü içerisinde yer alan yağlama yapımı etkinliği ile buluşturdu.

Ücretsiz olarak vatandaşların hizmetine sunulan KAYMEK İle Öğreniyorum Atölyesi bünyesindeki ‘Eşim ve Ben Mutfakta’ etkinliği, KAYMEK Akademi tesislerinde gerçekleştirilirken, etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte katıldı.

Ceketini çıkarıp, mutfak önlüğünü giyen Başkan Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile yağlama yaptı.

KAYMEK, 6’ncı Üniversite Gibi Hizmet Ediyor

Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, KAYMEK’in 6’ncı üniversite gibi hizmet verdiğini vurgulayarak, “Bu alanda da meslek edindirme kurslarımız hem hobi mantığında hem gelir temin etmek isteyip, bütçesine katkıda bulunmak isteyenler için fayda sağlıyor. Halk Eğitim Merkezi ile birlikte yaptığımız için belge ve sertifika da veriyoruz. Böyle de bir kazanım söz konusu oluyor” diye konuştu.

KAYMEK’in bu tür güzelliklerle yetenek avcılığına çıktığını söyleyen Başkan Büyükkılıç, “Hem pişiriyoruz hem de ikram ediyoruz” diyerek, Kayseri’nin zengin gastronomi kültürü içerisinde önemli yer tutan yağlamayı pişirmenin yanı sıra yemesinin de usulü olduğunu uygulamalı olarak gösterdi.

Evli Çiftler, Hem Eğlendi Hem Pişirdi

KAYMEK Türk Mutfağı eğitmenlerinden Nesibe Savruk ise bir pazar etkinliğinde yine birlikte olduklarını ifade ederek, “Kayseri’mizin meşhur yemeği yağlama etkinliği var. Gelen arkadaşlarımız ve başkanımız eşliğinde etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Yöresel lezzetlerimizin unutulmaması adına güzel bir etkinlik, devamı gelecek inşallah” şeklinde konuştu.

Mithat Sönmez isimli vatandaş da Kayseri Yağlama Yapımı etkinliğine katıldığı için mutlu olduğunu belirterek, bu tür etkinliklerin devamını dilerken, Göker Ayaydın etkinliği çok güzel bulduklarını belirterek, çok eğlendiklerini, bu nedenle Başkan Büyükkılıç’a ve ekibine teşekkür ettiler.

Gökhan Özer de “Aileleri bir araya getirdiğiniz için başkanımıza ve tüm KAYMEK’e teşekkür ediyoruz. Sembol haline gelmiş Kayseri mutfağımızın meşhur yağlamasını kendi elimizle yapıp, misafirlerimize sunacağız” dedi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, SABAHIN İLK SAATLERİNDEN GECE YARISINA KADAR İŞ BAŞINDA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sabahın erken saatlerinde başladığı mesaisinden, gece saatlerini bulan toplantılara kadar gece, gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gündüz çalışmalarının yanı sıra geceleri de yoğun bir tempoyla çalışmayı sürdürüyor.

Bu kapsamda, Başkan Büyükkılıç, gün boyu süren yoğun gündeminin ardından gece yarısı da AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve il yönetimi, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde bir araya geldi.

Gece 23.00’e kadar süren toplantının ardından Büyükkılıç, “Sabahın erken saatlerinden itibaren başladığımız çalışmalarımız bu saatlere kadar devam etti. AK Parti İl Başkanımız Fatih Üzüm, il yönetimimiz, Melikgazi Belediye Başkanımız Mustafa Palancıoğlu ve Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte şehrimize yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı, dava arkadaşı olarak bu millet için ötekileştirmeden, ayrıştırmadan önce insan, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesiyle hep koştuk, koşmaya devam ediyoruz” dedi.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ
Görevi başında geçirdiği kalp krizi sonucu şehit olan Hatay’ın Arsuz İlçesi Jandarma Komutanlığına bağlı Merkez Karakol Komutanı Sarızlı hemşehrimiz Jandarma Başçavuş Aziz Yıldız’a Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesine ve şehrimize başsağlığı diliyorum.

DOKTOR BAŞKAN, GELECEĞİN HEKİMLERİ İLE BULUŞTU

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi’nde “Asrın Felaketi Nefes Kesiyor Çalıştayı” düzenleyen Beyaz Önlüklüler Öğrenci Kulübü ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Beyaz Önlüklüler Öğrenci Kulübü ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ile Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde faaliyet gösteren Kayseri Mutfağı’nda buluştu.

Başkan Büyükkılıç, kendisini kapıda karşılayan öğrencilerle sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirerek, 10 GB internet kartı ile sinema bileti hediye etti. Büyükkılıç, gençlerle birlikte Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geleceğin doktor adayları ile buluşmasında Başkan Büyükkılıç’a hekim olan oğlu Dr. Mehmed Enes Büyükkılıç ve eşi Bengisu Büyükkılıç, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. İbrahim Demir de eşlik etti.

Kendisinin de bir nöroloji uzmanı doktor olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, eşinin ve oğlunun da hekim olduğunu, hekimlerin kıymetini bilen, onları tanıyan bir aile olduklarını anlattı.

Son süreçte pandemi ve deprem afeti yaşadıklarını anımsatan Büyükkılıç, “Bir depremi yaşadık. Allah o günleri bir daha göstermesin. Dünyada asrın felaketi diye bilinen bir tabloyu yaşadık. Onun öncesinde iki dönem pandemi yaşadık” diyerek o dönem yaşananları, öğrencilerle paylaştı.

“Sayın Cumhurbaşkanımız Kayseri’mize Teşekkür Etti”

Başkan Büyükkılıç, depremde Afşin bölgesinde yaşadığı anısını şöyle anlattı:

“Afşin’e vardık. Tahiroğlu ailesi vardır, geçmişten beri hukukumuz olan bir sevdiğimiz aileydi. Aynı aileden 6 cenazeyi görünce şok olduk. Sabah ilk deprem oluyor, evleri hasar görüyor ama bir can kaybı olmuyor. Ana yüreği, evlatlarını alıyor, bir arada duralım diyor, ikinci deprem oluyor, o ev yıkılıyor, Allah rahmet eylesin, hayata gözlerini yumuyorlar. Onların cenazesini kıldırdık, acı tablo ile karşılaştık. Deprem sürecinde Elbistan, Afşin, Göksun, Maraş, Adıyaman, Antep, gitmediğimi, çalışmadığımız yer kalmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız da şehrimize teşrif ettiğinde ismimizi zikrederek, Kayseri’mize teşekkür etti.”

Kayseri’nin sağlık altyapısında iyi noktada olduğunu söyleyen Büyükkılıç, “Kayseri’de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi, Şehir Hastanesi ve özel hastane hepsi bizim için önemli ve anlamlıdır. Kayseri’de 30’a yakın akrediteli sağlıkla ilgili kurum ve kuruluş var, çok şükür iyi bir noktadayız. Kayseri’de sağlığın altyapısı, bilimsel araştırmalara imza atan araştırma üniversitesi olan Erciyes Üniversitesi başta olmak üzere 5 üniversite, 75 bin öğrenci var” diye konuştu.

Büyükkılıç’tan Gençliğe Yönelik Projeler

Başkan Büyükkılıç, gençliğe yönelik projelerden birisi olan Çamaşır Yıkama Merkezi projesinden de bahsederek, “Üniversite öğrencilerimize diyoruz ki sevgili gençlerimiz çamaşırlarınızı getirin, yıkayalım, katlayalım size teslim edelim diyoruz, on binlerce yavrumuzun çamaşırlarını yıkıyoruz” dedi.

Büyükkılıç, ayrıca öğrencilere eğitim yardımı, ulaşım desteği, çay ve çorba ikramı gibi hizmetlerini de hatırlattı.

Beyaz Önlüklüler Derneği Genel Başkanı Dr. Ömer Aygül de “Bir Kahramanmaraşlı olarak öncelikle tüm Kayseri halkına teşekkür ediyorum. Deprem döneminde hiç kimse elinden geleni esirgemeden bize yardıma koştular. Bu noktada kardeş şehir olarak görmek isteriz, iki gündür de buradayız, deprem konulu çalıştay yapmaktayız” dedi.

Kayseri’nin her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Aygül, “Kayseri şehri, üniversitesiyle, belediyesiyle, gençlik ve spor il müdürlüğüyle her zaman için yanımızda oldu, çok teşekkür ederiz. Birçok yere gidiyoruz, buradaki kadar desteklenmiyoruz. Sağ olsun belediye başkanımız burada, gençlere çok ön ayak oldular, buraya gelip bizi şereflendirmesine ayrıca sevindik, teşekkür ederiz” diye konuştu.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İNCESU’DAN SESLENDİ: “HİZMETE SEVDALIYIM”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek’in Seçim Bürosu açılışına katıldı. Açılış töreni adeta mini bir mitinge dönüşürken, İncesulular Başkan Büyükkılıç’ı büyük sevgi gösterisi ile bağrına basarken, Büyükkılıç, “Sizlere sevdalıyım, hizmete sevdalıyım” dedi.

16 ilçe belediyesi ile Türkiye’de eşine az rastlanır bir uyum ve dayanışma içerisinde yaklaşık bir buçuk milyon nüfuslu Kayseri’ye insan odaklı yatırımlar kazandıran ve örnek bir yerel yönetim anlayışı ortaya koyan Başkan Büyükkılıç, bu kapsamda İncesu ilçesini ziyaret ederek, İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek’in Seçim Bürosu açılışına katıldı.

İncesu Kervansaray’da gerçekleşen açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile ilçe sakinleri katıldı.

Sunucu tarafından ‘Gerçek, vatansever belediyeciliğin öncüsü, şehir doktoru Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç’ diyerek Başkan Büyükkılıç’a söz verildi.

Açılış Töreni adeta mini bir mitinge dönüşürken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç kendisini Türk bayrakları ile karşılayan ilçe sakinlerine ‘Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer üstünde ölen varsa vatandır’ sözleriyle konuşmasına başladı.

Tüm İncesuluları selamlayan Başkan Büyükkılıç, “İşadamlarımızın, esnaflarımızın her birini sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Sağ olun, var olun. İncesu sevdalısı canlarımız, İncesu’muzun gönül insanları, beldeleriyle, mahalleleriyle her birinizi bağrıma basıyor, iyi ki varsınız diyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç’ın konuşmasına kalabalık tarafından ‘İşte başkan, İşte İncesu’, ‘Memduh Başkan, İncesu Seninle Gurur Duyuyor’ sloganları ile sık sık destek verildi.

“Sizlere Sevdalıyım, Hizmete Sevdalıyım”

Hizmete sevdalı olduklarını ifade eden Büyükkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İncesu hizmetin sevdalısı, İncesu ay yıldızlı Türk bayrağının sevdalısı, İncesu vatanın, milletinin sevdalısı, İncesu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdalısı, İncesu bilge insan Devlet Bahçeli sevdalısı, İncesu cumhurun kalesidir. Sizlerin alnından öpüyorum, ben de sizlere sevdalıyım, hizmete sevdalıyım. Allah’a şükürler olsun, ayrıştırmadan, dışlamadan, bir kardeşiniz, bir ağabeyiniz, başkanlıktan öte bir evladınız anlayışı içerisinde her birinizi bağrıma basıyorum.”

“Biz Selçukluyuz, Biz Osmanlıyız, Biz Cumhuriyetiz”

Başkan Büyükkılıç, devletine, milletine hizmet eden sevdalı bir nesil olduklarını belirterek, “Biz Selçukluyuz, biz Osmanlıyız, biz Cumhuriyetiz. Yeni bir yüzyılla Türkiye’mizi, Kayseri’mizi, İncesu’muzu daha iyi bir noktaya taşıyacağız. İncesu sanayinin, turizmin, ticaretin, tarımın, yerli ve milli anlayışın merkezidir” diye konuştu.

Eser ve hizmet belediyeciliği yaptıklarını vurgulayan Büyükkılıç, “İncesu’muzu TOKİ marifetiyle, yatırımlarımızla, turizm odaklı çalışmalarımızla dünyanın gözdesi yapmaya devam edeceğiz. İncesu medeniyetlerin merkezi, turizmin merkezi, vatanına, milletine sevdalı insanların merkezidir. Biz hizmet ve eser belediyeciliği yaparız. Mimarsinan’ın torunlarıyız, çıraklık, kalfalık derken ustalık dönemi diyoruz. Bir olacağız, diri olacağız, hep beraber cumhur olacağız, hep beraber İncesu, hep beraber Kayseri, hep beraber Türkiye olacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç, İncesu’da çalmadık kapı bırakmayacaklarını, selam vermedik bir kişi bırakmayacaklarını, anlatacakları çok projeleri olduğunu anlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sözlerini milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşı’ndan iki kıtayı seslendirerek sonlandırdı.

AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı ise İncesu’da bu bütünlüğü görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, 31 Mart seçimlerinde İncesu yine rekor kıracak bir seviyeye geleceğini ifade etti.

İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek de Başkan Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlattı.

“Memduh Başkandan Allah Razı Olsun”

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm “İşte cumhur ittifakının Türkiye’ye örnek olacak yüzü. Bizim adayımız tek, bizim davamız tek, cumhur ittifakı Türkiye’de tek, Kayseri’de de cumhur ittifakı Türkiye’ye örnek. Memduh başkandan Allah razı olsun, gerçekten bizim ağabeyimiz, 16 ilçeye sahip çıktı, uyum içerisinde 5 yıl Kayseri’ye hizmet geldi, bundan sonra da gelecek” derken, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen de Büyükşehir’de, İncesu’da ve tüm ilçelerde cumhur ittifakını destekleyeceklerini, rekor bir oyla Türkiye Yüzyılı’nın inşasına destek olacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından, Başkan Büyükkılıç ve protokol İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek’in Seçim Bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu -----Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Talas, Bünyan, Kocasinan,Melikgazi, MBB belediye haberleri

TALAS’TA STRATEJİK PLANLAMA İÇİN ANKET Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet üreten Talas Belediyesi, …


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/swtdavut/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420