Avrupa şampiyonumuz Özge Yılmaz Kayseri’de karşılandı

Belçika’nın Spa şehrinde gerçekleştirilen Masa Tenisi U21 Avrupa Şampiyonasında mücadele eden Milli Sporcular Özge Yılmaz ve Ece Haraç çiftinin şampiyon olması ve Türkiye’ye madalya kazandırmasının yankıları devam ediyor. Bu arada Avrupa şampiyonumuz Özge Yılmaz  Kayseri’ye geldi ve Erkilet Havalimanında  Masa Tenisi il Temsilcisi avukat Umut Yılmaz tarafından çiçeklerle karşılandı.

Belçika’da 10-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen şampiyonada Milli Sporcular Özge Yılmaz- Ece Haraç çifti, Sırp rakibi Sabina SurjanTijana Jokic çifti ile mücadelede önce 2-0 geriye düşmelerine karşın mücadeleyi bırakmayarak 3-2 yenerek U21 Avrupa Şampiyonu oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve Masa Tenisi il Temsilcisi avukat Umut yılmaz şampiyon sporcuları tebrik etti. Kabakçı, Kayseri’de alt yapıdan yetişen Özge Yılmaz’ı ve çiftlerde takım arkadaşı olan milli sporcu Ece Haraç ile antrenör Kemal Balım’ı kutlarken il temsilcisi Avukat Umut Yılmaz’da bu başarının bir tesadüf olmadığını, masa tenisinde yeni başarılara imza atmak için mücadele ettiklerini açıkladı. Özge Yılmaz’da, yaşadığı mutluluğu ve madalya kazanma sevincini dile getirdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

‘Mutlu yüzler projesi’nde başarılı sporculara ödül

Mutlu yüzler projesi koordinatörü Arzu Bayram Eser, mutlu yüzler pdojesi kapsamında başarılı olan sporculara törenle …