ASOS Genel başkanı Kadir Can Gökalp: Spor engel tanımaz

Anadolu Sosyal Sorumluluk derneği Genel başkanı Kadir Can Gökalp ‘spor engel tanımaz’ dedi ve kendilerine bu konuda destek verenlere teşekkür etti.
Dünya Engelliler günü nedeniyle, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun Kadir Has spor salonunda ortaklaşa düzenlediği Engelliler Kayseri Masa tenisi Turnuvası yapıldı.
Turnuvada bedensel engelli sporcular ile yapılan masa tenisi turnuvasında ASOS Başkanı Kadir Can Gökalp Kayseri birincisi olurken ikinciliği Ahmet Canbulat, üçüncülüğü ise Ahmet Fethi kazandı. ASOS Genel başkanı  Kadir Can Gökalp ‘Bu turnuvaya katkılarından dolayı; Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ali Ihsan Kabakci beye, Masa Tenisi İl Temsilcimiz Sayın Av. Umut Yılmaz beye, Türkiye Milli Antrönör Sayın Halil Adak hocama, Hakemlerimize, katılım sağlayan engelli arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sporun engel tanımadığını bu turnuvada da gösterdik. Herkesin engellilere acımamasını, iş vermesini ve duydukları ihtiyaçlar konusunda destek olmasını istiyoruz’ dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Kayserispor: 1- Başakşehir: 0

STAT: Kadir Has HAKEMLER: Volkan Bayarslan, İlker Takpak, Mehmet Salih Mazlum YUKATEL KAYSERİSPOR: Lung, Onur …