Almanya’dan Çağan’a hemşehri ziyareti

Almanya Bremen Yozgatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Yılmaz, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Almanya Bremen Yozgatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Yılmaz, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Almanya Bremen Yozgatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Yılmaz, “Göreviniz hayırlı olsun. Vatanımıza gelmişken, siz değerli başkanımızı da görelim dedik. Aydef resmi olarak kuruldu ve Türkiye’ye yönelik kampanyalarımız var. Bizler Almanya Bremen Yozgatlılar Derneği olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, “Bizler Almanya Bremen Yozgatlılar Derneği ve Almanya Yozgatlılar Federasyonu’nda bugüne kadar hep istişare içerisinde olduk. Hem Kayseri için hem de Türkiye için güzel çalışmalarda da bulunduk. Geçtiğimiz yıl engelliler için, ramazan için olan kampanyanlar vardı. Bundan sonraki süreçte de yine biz teşkilatlanmalarımızın olduğu ülkelerle birlik, beraberlik içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Gavurgacı’dan Çağan’a ziyaret

Terziler Konfeksiyoncular Odası Başkan Adayı Mehmet Gavurgacı, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçilen Deniz Çağan’a hayırlı …