Ana Sayfa / Haberler / İçişleri-Adalet / Polis memuru kalbine yenildi

Polis memuru kalbine yenildi

Emniyetin çeşitli birimlerinde 20 yıldır görev yapan 46 yaşındaki Yusuf Katfar ,  görevini tamamladıktan sonra eve gittikten sonra geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti.  Polis memurunun ölümü meslektaşlarını ve sevenleri yasa boğdu.

Son günlerde  özellikle kalp krizi ve kanser sonucu yaşama genç yaşta  veda edenlere her gün yenileri ekleniyor. Son olarak  46 yaşındaki polis memuru Yusuf Katfar kalbine yenik düştü.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Çocuk şube Müdürlüğü’nde görev  yapan 3 çocuklu 20 yıllık polis memuru Yusuf Katfar , mesaisini tamamladıktan sonra evine gitti. Daha sonra geçirdiği ani kalp krizi sonucu, ailesinin ve sağlık ekiplerinin tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Yusuf Katfar’ın cenazesi Hunat Hatun camiine getirildi. Burada  öğlen  kılınan cenaze namazından sonra Yusuf Katfar İldem mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Suç mağdurlarına destek ziyareti

Emniyet Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler çeşitli projelerine devam ederken, bilgilendirme, ziyaret, …