VAN’DAN ‘THE NBA EXHIBITION’A UZANAN HEYECAN!

BACH AKADEMİLİ 26 İLKOKUL ÖĞRENCİSİ, İSTANBUL GEZİSİNE NBA DENEYİM SERGİSİ İLE BAŞLAYACAK…

BACH Akademi ile  Van Erciş’ten gelecek olan 26 öğrenci, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi ev sahipliği ile Hupalupa’da “The NBA Exhibition” deneyim sergisine konuk oluyor.

BigChefs Kurucu Ortağı Gamze Cizreli’nin desteklediği Bilgelik, Adalet, Cesaret, Hâkimiyet Akademisi(BACH AKADEMİ)’nin himayelerinde olan 26 kişilik öğrenci grubu, öğretmenleri ile birlikte yapacakları İstanbul gezisinde NBA’in dinamik ve eğlenceli dünyasını keşfetmenin heyecanını yaşayacak.

Öğrencilerin eğitim, gelişim ve sosyal hayatlarına katma değer sağlamak üzere çalışmalarına devam eden BACH Akademi; verilen eğitim desteğinin yanında çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle de erişebildikleri çocukların hayatlarına her alanda dokunmayı hedefliyor. Çocukların kişisel gelişimlerini hayal kurmaya teşvik, özgüven, farklı keşifler ve rol modellerle bir arada olarak sağlamayı amaçlayan BACH Akademi, gerçekleştirdikleri gezilerle, çocuklar adına coğrafi ve kültürel ufuklara yeni kapılar açıyor.

Bu kapsamda gerçekleştirilecek İstanbul gezisinde, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi Hupalupa ev sahipliği ile NBA’in etkileşimli ilk global sergisini İstanbul’da görme fırsatı bulacak.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Talas’ta Mevlana’yı anma, Kültür-sanat, magazin-yaşam haberleri (24.11.2023)

Aslı Pasinli Genel Müdürlük Bayrağını Ömür Kula’ya Devretti: WWF-Türkiye’de Görev Değişikliği49 yıldır Türkiye’nin doğasını korumak …