SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN !

Sağlıkta şiddetin son bulmasını isteyen ve son olayı kınayan Kayseri Eczacı Odası başkanı Uğur Nuri Akın şunları söyledi

SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN !
Kayseri Şehir Hastanesi karşısında bulunan bir eczanemizde meslektaşımız ve personeli hasta yakınının göstermiş olduğu sözlü ve fiili şiddetin mağduru olmuştur. Sağlık çalışanlarına yönelik bu tür şiddet vakalarının bir an önce son bulmasını diliyoruz.
Böylesine zor ve sıkıntılı süreçte kesintisiz sağlık hizmeti sunan eczacılarımız ilaç yokluklarının sorumlusu değildir. Güvenlik endişesi ile görevimizi yapmak istemiyoruz.
Bu münferit saldırıyı şiddetle kınıyor, meslektaşımız Ecz. Mehmet Buğrahan KORKMAZ’a ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Olaya dair hukuki sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı basına ve kamuoyuna duyuruyoruz.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

Sağlıklı Yaşam İçin Uyku Esastır

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Nöroloji AD. Başkanı, Türk Uyku Tıbbı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi …