Rektör Altun, Kahramanmaraş’taki Üniversiteleri Ziyaret Etti

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, deprem bölgesi Kahramanmaraş’a giderek, Sütçü İmam Üniversitesi ve İstiklal Üniversitesi’ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Kahramanmaraş’ta ilk olarak Sütçü İmam Üniversitesi’ni ziyaret etti.Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ile Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir araya gelen Rektör Altun, Rektör Yasım’a geçmiş olsun dileklerini ileterek, bölgede yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.Rektör Altun, Sütçü İmam Üniversitesi ziyaretinin ardından bir diğer ziyaretini de Yükseköğretim Kurulu tarafından ERÜ ile eşleştirilen İstiklal Üniversitesi’ne gerçekleştirdi.İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan ile bir süre görüşen Rektör Altun, yaşanılan felaketten dolayı geçmiş olsun dileklerini ileterek, ERÜ’nün tüm imkanları ile İstiklal Üniversitesi’nin her zaman yanında olacaklarını söyledi.Ziyarette Rektör Altun ve Rektör Bakan birlikte yürütülecek olan eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Altun, Kahramanmaraş’ta Hasar Tespit Çalışması Yapan Öğretim Üyelerinden Bilgiler Aldı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, deprem bölgesi Kahramanmaraş Afşin’de ERÜ’den bölgede hasar tespit çalışmasına giden Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyelerinden oluşan ekibi ziyaret etti.
Rektör Altun Kahramanmaraş ziyaretinde Afşin’de hasar tespit çalışmalarında bulunan Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri ile bir araya geldi.
Hasar tespit çalışmaları hakkında öğretim üyelerinden bilgiler alan Rektör Altun, çalışmalarında öğretim üyelerine kolaylıklar diledi.

Yazar - Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu ----- Davut Güleç Kimdir ? -----

İlginizi Çekebilir

NNYÜ’DE REKTÖRLÜK DEVİR-TESLİM TÖRENİ YAPILDI        

                         Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Ahmet Fazıl …