Mustafa Yalçın covid oldu, karantinada ve ‘geçmiş olsun’ mesajı

Van’da kayyum olarak Büyükşehir Belediyesi genel sekreterliği ve belediye başkanlığı yapan, halen Kayseri’nin Talas ilçe Belediye başkanı olan Mustafa Yalçın, son yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıkması ile evinde karantinaya alındı.

Yalçın bu konuda sosyal medya hesabından ‘Covid 19 test sonucum pozitif çıktı. Şu anda sağlık durumum gayet iyi, evde istirahat ediyorum. Bu süreçte telefonlara cevap veremeyeceğimi belirtiyor, arayan soran tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Rabbim bütün hastalarımıza şifalar versin. Dualarınızı esirgemeyin lütfen’ paylaşımında bulunurken, bende  sayın Mustafa Yalçın’a  ‘geçmiş olsun’ derken acil şifalar diliyorum.

İYİ PARTİ TALAS BELEDİYE MECLİSİ GRUP BAŞKANVEKİLİ MUSTAFA ÇALIKSOY’DAN, BAŞKAN YALÇIN MESAJI

İYİ Parti Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, Covid-19 testi pozitif çıkan ve evde tedavisine devam edilen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a geçmiş olsun dileklerini iletti.
İYİ Partili Mustafa Çalıksoy, Koronavirüs tehdidinin devam ettiğine dikkat çekerek, “Talas Belediye Başkanı Sayın Mustafa Yalçın’ın da Covid-19 testinin pozitif çıktığını öğrendim. Kendisine Allah’tan acil şifalar diliyorum. İnşallah en kıza zamanda bu virüsü yenerek, yeniden kaldığı yerden çalışmalarını sürdürecektir. Bu çerçevede tedavi gören ve şifa bekleyen tüm vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu tehlikeli virüsle mücadelede herkese büyük görev düşüyor. Maske, mesafe ve hijyen konusunda herkes sorumlu davranmalı. Mümkün olduğunca kalabalık yerlerden kaçınalım. Bunun yanında aşılama çalışmalarının da hız kazanması gerekiyor. Özellikle aşı sırası gelen ancak aşı olmayan vatandaşlarımızın olduğu bilgisi de Valimiz başta olmak üzere diğer yetkililer tarafından ifade ediliyor. Bu vatandaşlarımız da gidip, mutlaka aşılarını olsunlar. Çünkü bu virüsle mücadelede aşı en güçlü silah. Herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeli” diye konuştu.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK OLALIM
Çalıksoy, sağlık çalışanlarının da canla başla mücadeleye devam ettiğine dikkat çekerek, onlara da kamuoyunun elinden gelen desteği vermesi gerektiğini söyledi. İYİ Parti Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, “Çocuklarına, annelerine, babalarına, kardeşlerine hasret kalan sağlık çalışanlarımız var. Bu mücadelede aynı zamanda onları da düşünmeliyiz. Onların yükünü azaltmak için lütfen dikkatli ve duyarlı olalım. Fedakar sağlık çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Bu uğurda hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza da Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine bir kez daha baş sağlığı dileklerimi iletiyorum. Onlara minnettarız” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi, Halkla İlişkiler Tanıtım, Adalet, Kamu Yönetimi mezunu Davut Güleç Kimdir ?

Göz Atabilirsiniz.

Belediyelerden haberler (18.06.2021)

DEVELİ BELEDİYESİ VOLEYBOL TAKIMINDAN VALİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’A ZİYARET Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2020-2021 Voleybol …